Skip to main content

Topic: Updejtani forum (Read 11749 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Updejtani forum

Pozdrav Flyfreakovci,

evo nas napokon na novom forumu.
Stari SMF sustav nije bio previse odrzavan i postao je prava meta spamera.

Presli smo na Elkarte, dodali reCaptcha i puno novih feature-a.
Hrvatski prijevod sucelja ce doci uskoro (cim uhvatim malo vremena)

Brzinska lista:
  • responsive tema koja radi na mobitelima
  • draftovi i sejvanje postova prije publishanja
  • lajkanje postova
  • notifikacije
  • drag&drop attachemnti sa automatski resizeom slika

Lajkate ako vam se svidja.
Slobodno pisete ako nesto ne radi.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #1
Super, jedino kaj na mobu malo cudno izgleda u vertikalnoj orijentaciji, u horizontalnoj prva liga
I prijedlog - instalacija SSL (tj. TLS) certa. Let'sEncrypt je besplatan
MAK Zapad

Re: Updejtani forum

Reply #2
Sutra stavim SSL.
Samo da slozim Let's Encrypt refresh skriptu.

Idem vidjeti u cemu je problem na mobu.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #3
Dobro izgleda forum. Sigurno ima jos posla. Svaka cast. Sad ce nam malo trebati da pohvatamo odnosno da se naviknemo.
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Re: Updejtani forum

Reply #4


Evo ovak to izgleda na mom mobu
MAK Zapad

Re: Updejtani forum

Reply #5
Nema vise old look-a?

Re: Updejtani forum

Reply #6
Ok je, novi fičeri i bolja sigurnost od upadanja. Brzo ćemo se priviknuti na novi izgled. :-)

Re: Updejtani forum

Reply #7
Evo slozen SSL i redirect na https.
Javite ako se nesto raspalo, prvo probajte logout pa login za svaki slucaj.

Idem sada pofixati temu da radi na mobitelima.

BTW. Ukljucio sam neki auto position za Google oglase, pa vidim da ih baca po svuda.
Javite ako je previse pa da zgasim.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #8
TLS radi bez greske
Ja ne vidim nikakve oglase... A da, imam ukljucen adblocker :D Evo iskljucit cu ga za FlyFreak (ak ti to kaj znaci, jel adwordsi il kak se vec to zove donose pare od samog prikazivanja ili moras kliknut?)
MAK Zapad

Re: Updejtani forum

Reply #9
Postoji li kompaktna inačica?
Ova je puna praznih proreda i neiskorištenog prostora, kako u popisu tema, tako i u samim porukama.
Zbog toga je navigacija teža, a forum nepregledan.
"Home" button lijevo od "Community" izbornika bi dobro došao, ionako moramo skrolat triput više nego na starom izdanju. 
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Re: Updejtani forum

Reply #10
Pa Community je link na home :)

Idem sloziti kompaktnu temu, pa neka si svako bira sto mu pase :)
A i ovdje mogu prored smanjiti za vas sa malim..... ekranom :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Re: Updejtani forum

Reply #12
A mogu ga renejmat :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #13
gdi se vide novi postovi, kad otvorim temu, dali je novi post pobojani u drugu boju ili ne??, jer otvorim temu ona je "plava" znači pisalo se u njoj, i unutra ne vidim kako su označeni novi postovi tj oni koje nisam pročital.

jer prije je bilo označeno žutom bojom oni postovi koje nisam pročital, mala sličica u ljevom kutu na svakom novom postu, sad to ništa ne vidim... ili??


i da, dole sam u kutu stisnul "označi sve kao pročitano", također sam se odjavil i prijavil na forum 4 puta.....
lopata i lus...
Varaždin

Re: Updejtani forum

Reply #14
da, i meni je ovo sve malo zbunjujuće i imao sam bolji pregled na starom, ne bih rekao da je stvar navike samo. Tu su neki veliki fontovi, velika polja i sl, pa mi se cini da moram vise skrolati gore dolje. Zivcira me što gledajući "recent post" ne znam gdje bih kliknuo da mi pokaze zaista zadnji post, a ne 1. post na temi. Mpr. kada kliknem na "recent post" u ovoj temi, uvijek me baci na 1. Wespenov post u ovoj temi, pa moram skrolati dole da nadjem zadnji.
samo zemlja je granica....