Skip to main content

Topic: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta (Read 2568 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Pozdrav! Danas sam letio i upalim follow me mode i prvi put normalno radi, upalim 2. Odjednom se zblesira i pocne unatrag silovito ici i tu stane.3. Put ga vratim i sve super i zadnja 2 puta mi identicno napravi samo najednom ode dalje od daljinskog i tu stoji i ne mice se al silovito je isao unatrag . Sto bi mogao biti problem ? 12 satelita i super wignal


Odg: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Reply #2
GPS te vjerojatno na mobu zeza jer kad ga bacis u follow me on bi trebao pratit GPS lokaciju tvog moba, ako mu mob javi da je zapravo negdje drugdje on krene na to mjesto.

Odg: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Reply #3
To se javlja naizmjenicno. Radi pa ne radi . Da li je do phantom problem ili je bas mobitel?

Odg: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Reply #4
Isprobas s drugim mobitelom pa provjeris da li je mob ili nesto drugo.

Odg: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Reply #5
GPS na mobu ti je 100% ako phantom ima dobre satelite.

 

Odg: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Reply #6
Mislim da GPS na mobitelima varira, i nije toliko precizan kao što je na dronu.
Probao sam isto sa Phantom 3 Pro, nije htio da me prati, samsung note 4 sam koristio. Signal na mobitelu je full bio, upaljen gps.
Sad da nabavljam Litchi, ne isplati mi se davati 20 dolara (možda hoću nekad)

Odg: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Reply #7
Problem je bio u mobitelu , na 5 komada testirano a 2 su out bila. Litchi je super no previse padova sam zbog nje vidio na yt.


Odg: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Reply #9
Znao sam da je mobitel haha :D

Odg: Dji phantom 3 standard follow me mode epic fail 3 puta

Reply #10
Hvala na savjetima =) . dobri samsung s5 s6 s7 xcover 3 sony z1  a losi huawei p 9 lite i p9 lite 2017 . naravno ne garantiram posto sam to sve jedanput radio a sad letim sa galaxy xcover 3