Skip to main content

Topic: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta (Read 4243 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Ovo je suludo (inače treba autom 40minuta dobre vožnje)

http://www.youtube.com/watch?v=PCfCU9dBuOY
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #1
Majstor ima muda veličine Garešnice, al bome zna i znanje... Kakav video!!!  :o
A Aprilia vuče iz podruma, Forza Italia!  ;D
MAK Zapad

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #2
Hm,hm.. :-\
Vozio sam motore,ali priznajem da se ovako nikad nisam vozio nit bi se usudio.
Inače,video je ok,a Aprilijica ide čist fino! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #3
Na ovom video je evidentno, da je život ovog talentiranog vozača bio četiri puta u rukama običnih prosječnih vlasnika vozačke dozvole ''B'' kategorije  :'( ,međutim to onda,za mene, više nisu ''muda'',nego GLUPOST,koju dotični talentirani mladić ima u izobilju.
Napomena :pogledajte ,ako želite ,još jednom i primjetiti će Te četiri ''ulaska'' u Apriliu,jer je, od brzine dolaska, ''B''kategornici nisu  ni primjetili.Treba imati ''muda'' pa platiti stazu Grobnik,zaposliti prijatelja sa štopericom..pa da vidite onda tko je Janko a tko Marko.Većina od Vas to zna jer su bili vidjeli a neki i vozili na toj stazi. ::)
Molim klupske kolege da se ne ljute previše..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #4
Nema ljutnje, ja znam da je to "glupost", ali ga razumijem. Po tome je i Felix Baumgartner glup, dirtjumperi, skejteri, snowboarderi itd. itd. također :)
Neki gušti potencijalno koštaju, pogotovo oni adrenalinski
Bez ljutnje g. Mes, samo kažem kak ja gledam na te stvari
Jedino sam protiv ugrožavanja života drugih, ali ako stavlja samo svoju glavu na panj zbog vlastitog gušta, zašto ne

Ja već godinama sanjam o Ducati Monsteru... :)
MAK Zapad

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #5
Haj Robi,nisam siguran da nije ugrozio i druge sudionike u prometu  :-[
ali , što kaže Krasny ,video je zanimljiv i napet ,pogotovo što ja nisam akter......lol ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #6
brzina ubija i radi invalide od ljudi.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #7
brzina ubija i radi invalide od ljudi.

Sve OK, svi su oni svjesni toga. Samo je problem ugrožavanje drugih sudionika prometa, ostalo sve 5, riskiraju svoju glavu
MAK Zapad

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #8
Robi ,jeL Ti odgovara ovak nešto.... ;D Ovo je bilo prije dvije godine i od tada više ne vozim ''zvjeri'' , nego Gileru 50 SP...a i taj mali skuter  me čini nervoznim. :'( LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #9
Jes't da ima muda ko' Garešnica, ali su mu daleko veća od mozga.

Sjećam se mnogih, sjedili smo zajedno u školskim klupama, bili u sportskim društvima.........čak i jedna kolegica .. uglavnom bizarne nesreće, a svima je zajednički nazivnik -motor!
Damir

 

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #11
Ja mislim da je drugi ne postoji koliko znam
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #13
Robi ,jeL Ti odgovara ovak nešto.... ;D Ovo je bilo prije dvije godine i od tada više ne vozim ''zvjeri'' , nego Gileru 50 SP...a i taj mali skuter  me čini nervoznim. :'( LP

Pa nisam znao da vozite i motore!  :)
Mrak, nemam druge riječi :) Nakon modelarstva motori su mi najveća opsesija, ali zasad nedostižna...
To je stvarno Briatore?
MAK Zapad

Odg: Vidi ovo Konji-Sarajevo 20 minuta

Reply #14
A sada ,Robi,vozim ovo ,ako se to može nazvati motor....lol :D
Kada se vidimo pričati ću Ti o utrkama etc... :-X
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes