Skip to main content

Topic: AEROMITING (Read 5272 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AEROMITING

2.5.2010. Nedjelja odrzat ces se drugi AEROMITING u Hrvatskoj za modelare.
Robi , Mike , Igor , Simpi ce nadam se opet nastupat sa helicima.
Aeromiting organizira AK Jastreb i odrzat ce se opet na Gromel aerodromu u Jastrebarskom .
Prosle godine bilo je oko 1000 posjetitelja. Muzika i razglas uz kotlovinu i rostilj mozete opet ocekivat.
Nastupat ce 15 pilota od kojih 10 su iz Hrvatske . Modeli koji ce nastupat su 3D i snage od 50 kubika ili veci .
Kraj aeromitinga opet ce oznacit FREE STYLE natjecanje.
U slucaju kise miting ce se odrzati iducu subotu 8.5.2010.
Svi modelari su dobro dosli i izlozit svoje modele ali samo po dogovoru jer je ograniceno i za izlaganje posto imamo
previse zainteresiranih. Program pocinje u 10 ujutro.
Za ostalu informaciju javite se na ivanflight@gmail.com
LP

Odg: AEROMITING

Reply #1
Dolazim ak ce biti cevapa za natjecatelje...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: AEROMITING

Reply #2
kotlovina i rostilj za sve

a cevapi stignu iz sarajeva dan prije pa ko dode dat ruku u subotu da se pripremimo za miting
moze cevapi baklave i letenje

Odg: AEROMITING

Reply #3
Evo dodjem ja dati Robijevu ruku...

Ja mogu biti nadzornik gradilista :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: AEROMITING

Reply #4
Ostali su pozvani kao publika?
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: AEROMITING

Reply #5
tocno ostali su pozvani kao publika ili ako donesu svoje modele mogu ih izlozit
i odgovarat pitanja publike .
razlog sto ostali nemogu biti u programu jer smo ograniceni sa vremenom , prosle godine imali smo 11 pilota pocelo se letjeti u 11 ujutro do 4 popodne i samo troje su letjeli 2 puta ovaj put imamo 15 pilota, a mozda 17 ako dvoje dodu iz amerike iz Flying Giants community.
Nadamo se u 4 ili pola 5 zavrsit sa programom da imamo vremena podjelit nagrade i upoznat jedni druge , svi piloti lete 3D i imaju smoke system sa avionima od 2.5m do 3.6m od 50cc do 250cc motore.
evo ako jos kako mogu pomoc slobodno se javite a ako zelite izlozit svoj model morate isto dogovorit samnom
i najvjerovatnije samo jedan po modelaru
LP

Odg: AEROMITING

Reply #6
Ma Igor ti ne jede čevape od svinjetine ! samo od soje ...on ti je vegetarijanac !ali nema beda bum ja zveknuo njegove čevose ! on ti se zadovolji sa šampinjonima na roštilju !

Odg: AEROMITING

Reply #7
ma hvala na info makar ja to vec znam, i on ce sigurno doc kao display modelar ne letac
nema energije da leti on je na tako zvanoj dijeti  -  STRAH od akrobacija !