Skip to main content

Topic: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske (Read 6971 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Mogu Vas sve izvjestiti da će modelarski skup u Vukovaru biti 29. i 30. 5. Dolazak učesnika je u petak 28. u večernjim satima ili najkasnije do 09 sati u subotu 29. 5. Aeroklub za one koji nemaju osobnu kamp opremu osigurava tridesetak mjesta za spavanje u vojnim šatorima(poželjno je da se dođe sa osobnim šatorima). Kotizacija je 50 kuna po učesniku radi pokrivanja dijela ishrane- aeroklub osigurava doručak i ručak za subotu i nedjelju a večera če biti u  režiji učesnika za subotu.(kotizacija se plača  po dolasku)
Program:       -  29. do  10 sati doručak
                 

                  
                    - od 10 sati do ručka obilazak grada Vukovara , groblja branitelja ,memorijalnog centra Ovčara i muzeja domovinskog rata.
                   
                   -po povratku ručak
            
                  -  letački program i prezentacija modela
       
                 - večera i druženje i razmjena iskustava
30. 5. nedjelja
                 - 8-10 sati doručak
                 - od 10 do ručka letački program
                 - 14 sati ručak
                 - od 15 letački program do 18sati
                - 18 sati završetak skupa
Molio bi sve zainteresirane da se upišu u rubriku pretprijeve za skup u vukovaru- hvala
Cilj skupa: upoznavanje sa gradom herojem domovinskog rata i velika promocija zrakoplovnog modelarstva
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #1
U to vrijeme bi trebao biti tu,
je li to ce biti politcka manifestacija (grad heroj-obilazak groblja)  ili slet ili skup modelara ?
aeromiting ili sta vec,
kakvi letovi,koje vrste modela,da li ce biti poznatih gostiju ???????
ili samo "trla baba Lan,da joj prodje dan"

za sve vise vremena nego za letenje

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #2
Ivane pozdrav! nije nikakav politički skup i nema potrebe da se uopče politika spominje,,Al obzirom da veliki broj ljudi nije bio u Vukovaru šteta bi bilo ne upoznati se sa svime što je taj grad prošao..A što se tiče letačkog dijela svi sa svim vrstama modela su dobro došli jer ovo će prvenstveno biti promocija zrakoplovnog modelarstva i svi će imati priliku pokazati svoje letačko umijeće... Razmjena iskustava je takođe cilj i zato su pozvani i neki ljudi van granica Hrvatske ...I nadam se da če stvarno biti što za vidjeti a i naučiti za sve koji dodju...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #3
program i događaj izgleda više nego dobar.
prvi sam za dolazak i nadam se da se ništa nece iskomplicirati.
 
po dobrom starom obicaju ne smijem previše planirati jer onda stvari krenu po gosponu Marfiju ....
 
za one koji bi poveli svoju bolju polovicu i djecu  mislim da bi bilo dobro da javiš adresu i naziv nekog boljeg smještaja.
 
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #4
Za sve one koje u vezi skupa zanima hotelski smještaj u Vukovaru postoje dva hotela i nikad nisu popunjeni.. hotel Dunav i hotel Lav.. a postoji mogučnost da se sa aeroklubom osijek dogovorimo o smještaju za dio učesnika koji bi "pod krov"...sve će na vrijeme odnosno najmanje mjesec dana prije biti utanačeno... pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #5
Za sve one koje u vezi skupa zanima hotelski smještaj u Vukovaru postoje dva hotela i nikad nisu popunjeni.. hotel Dunav i hotel Lav.. a postoji mogučnost da se sa aeroklubom osijek dogovorimo o smještaju za dio učesnika koji bi "pod krov"...sve će na vrijeme odnosno najmanje mjesec dana prije biti utanačeno... pozdrav
Zlaja-imat ces posla preko glave-drzim ti palceve

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #6
Nije važno što ću se natrčati ,, za tako nešto isplati se a i podrška je velika...nadam se da će biti za pamćenje....pozdrav IV i vjerujem i u tvoj dolazak....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #7
Za sve koje zanimaju neke dodatne informacije u vezi skupa moj broj moba je:091 5882993 a može i na fiksni poslije 20 sati 032 425716 - pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #8
Na žalost datum se poklopio sa air-race utrkom iz VŽ do Braca...

ne znam jeste li upoznati sa tim ....

meni je trajekt skup isto kao i smeštaj na Bracu za tih par dana trajanja događanja pa sam ipak orjentiran prema VU...
ali mislim da južni dio lijepe naše bude na Bolu.....
 :(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #9
Mario pozdrav ! nije to neki problem tko je naumio doći u vu doći će na bar jedan dan .Uz put da tebe a i ostale obavijestim da su neki ljudi iz ak borovo maknuli mene iz same organizacije i imenovali Jednog dobrog mladića  koji će nas a i vas sve na vrijeme upoznati sa svim što je vezano za skup ..Izričito mi je skrenuta pozornost da me ne žele u organizaciji skupa( iako sam to pokrenuo). Vidjet ćemo kako će to organizirati i što će ispasti od tog .. Ako ljudi - pravi ljudi dođu bit ću i ja  a nadam se da će to biti i da će uspjeti....ja nesmijem i neću se mješati više u to a ćim mi mogućnosti dozvole do Vas ću sigurno na jedan vikend...pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #10
e onda ne dolazim, sta cu raspravljat tamo sa hrpom nekih napuhanih klosara, ko ih j....

Odg: Vukovar 2010. skup modelara Hrvatske

Reply #11
Mario pozdrav ! nije to neki problem tko je naumio doći u vu doći će na bar jedan dan .Uz put da tebe a i ostale obavijestim da su neki ljudi iz ak borovo maknuli mene iz same organizacije i imenovali Jednog dobrog mladića  koji će nas a i vas sve na vrijeme upoznati sa svim što je vezano za skup ..Izričito mi je skrenuta pozornost da me ne žele u organizaciji skupa( iako sam to pokrenuo). Vidjet ćemo kako će to organizirati i što će ispasti od tog .. Ako ljudi - pravi ljudi dođu bit ću i ja  a nadam se da će to biti i da će uspjeti....ja nesmijem i neću se mješati više u to a ćim mi mogućnosti dozvole do Vas ću sigurno na jedan vikend...pozdrav


 >:(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe