Skip to main content

Topic: Helići u Puli (Read 15282 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Helići u Puli

Reply #46
Jebote...koji smo badelovi manekeni !!!
Robi&Robi

Odg: Helići u Puli

Reply #47
pa da, neke sponzorira RedBull a neke Badel  :P


Odg: Helići u Puli

Reply #49
I meni je bilo super, kao jedan od organizatora, vrlo sam zadovoljan, isto kao i kolege iz kluba. Jako nam je drago da su naši gosti otišli puni dojmova, naravno pozitivnih. Posebno mi je drago da su svi rekli da bi došli ponovo.
Eto, to nam je novi izazov i poticaj da uskoro organiziramo novo druženje sa još više sadržaja.
 :)

Odg: Helići u Puli

Reply #50
I meni je bilo super, kao jedan od organizatora, vrlo sam zadovoljan, isto kao i kolege iz kluba. Jako nam je drago da su naši gosti otišli puni dojmova, naravno pozitivnih. Posebno mi je drago da su svi rekli da bi došli ponovo.
Eto, to nam je novi izazov i poticaj da uskoro organiziramo novo druženje sa još više sadržaja.
 :)

    Ovdje Cvetko , kakoste heli king /  8)

Odg: Helići u Puli

Reply #51
Pozdrav Cvetko.
Evo uživali smo danas na letjelištu, bilo je prekrasno vrijeme.
Uređujemo novu pistu, polako ali sigurno  :-X .
Kad dolaziš?

Odg: Helići u Puli

Reply #52
Pozdrav Cvetko.
Evo uživali smo danas na letjelištu, bilo je prekrasno vrijeme.
Uređujemo novu pistu, polako ali sigurno  :-X .
Kad dolaziš?
[/quote
    Halo heli king procitao sam tvoju poruku ,ja cu doci sa pticama selicama  :D (malo sale) ili cu doci prije lijeta ,ili poslije lijeta , ako ti se da napravi koju slicicu to sta pravite tamo  , ja na ovom vasem forumu sajtu ''motornih modela'' publiciram o mlaznim avionima za sada toliko Cvetko 8)

Odg: Helići u Puli

Reply #53
[attach=1]
  Halo Heli King ovo su moji helici , crveni heli ti je poznat , on je odavno vec popravljen i uspesno leti  pozdrav od Cvetka.  ::) ??? 8)