Skip to main content

Topic: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010. (Read 6945 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Poštovane kolege modelari, piloti i entuzijasti.


Iako malo kasno, pozivam vas na modelarsko druženje i letenje ove subote 24.04.2010. na letjelištu u Zlatar Bistrici.

Radi se o manifestaciji koju kao lokalni aeroklub organiziramo u sklopu tjedna općine Zlatar Bistrica. Planirano je da se za široke narodne mase demonstiraju R/C modeli i ultralake letjelice, letenje i prije svega druženje na letjelištu. Nikakav program nije obavezan, ali ako dolazite, bilo bi poželjno da donesete i svoje modele (pa čak i ako ne lete). Početak je zakazan za 10 sati, a zadržat ćemo se sigurno do kasno popodne. Fajrunt je predviđen iza 17h.


Mapa letjelišta by g. Kobac.


Za sva dodatna pitanja i najave (da znamo pripremiti onaj veseli dio) molim da se javite na sljedeće brojeve:

091/6327-117 Robi (ja)
098/1939-280 Matija
098/697-916 Vlado

Nadam se da će vrijeme dopustiti letačke aktivnosti i da će odaziv biti zanimlijv.

Vidimo se.

Robi

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #1
Mala slikovnica od jučer,dan je bio super, piloti su se okupili sa svih strana,klopa vrhunska...ma milina šta reć
Svaka čast organizatorima tj Aeroklubu Zlatar Bistrica





Djadjo

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #2
Svaka čast ! Žao mi je kaj nismo mogli doči !
kaj se dogodilo sa onim ultralajtom ?

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #3
ciji je robbeov edge 540 3d? koji je motor gore?  ja imam istog, ali ga bas ne letim jer nemam postenu masinu da bi mogao 3d.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #4
Žao mi je što nisam bio na događaju vidim da su se moje kolege iz Martinskih krila super zabavljali.

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #5
Znaći nisam se prevario kad sam pomislio da bi ona eskadrila sa zagijem mogla biti Martinska  ;) .

Dal se leti danas u DS-u???

Pozz

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #6
Steta sta nisi napravio obavijest prije, doslo bi vise ljudi, ovako na buf je malo tesko napravit reorganizaciju slobodnog vremena;

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #7
Veli se da se prvi mačići u vodu bacaju. Timig moje obavijesti je dakle bila za u vodu baciti, ali srećom jučerašnji dan nije. Zahvaljujem Djadji na slikama, Denisu na Youtube snimkama, svima koji ste se odazvali na prvo izdanje Demo dana i sad je jasno da svake sljedeće godine može biti samo bolje.


:)

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #8
Treb,
Robi je pitao a i mene interesuje sto je bilo sa onim ultralajtom ??

kako vidim na slikama najvise interesa je pobrao Stricek iz "DUGA RESA AIR FORCE"
taj sa bijelom Bradicom, sa svojim Paragliderom.

daj malo i ti par podataka,
tko je kao gost dosao iz najudaljenijega Grada-Mjesta
i slicno,
hvala,pozdrav

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #9
Ultralajtova je bilo više, pa ne znam točno na kojeg misliš. Ako te zanima onaj s nosom u pod, ništa posebno. Staza je privremena, uz oranicu, vjetrić i rezultat ti je ovakav. Srećom, šteta je nikakva. Sve u svemu, nije spomena vrijedno.


Najdalji gosti, ako smo dobro izračunali su iz Bjelovara, iako nisam 100% siguran otkud su sve gosti ultralajtaši doletjeli, pa me nemoj držati za riječ. :)


Ovo je istina za paraglidera, a "taj sa bijelom Bradicom" je ponudio ga svim zainteresiranima da ga probaju i mislim da je bare 10-tak ljudi ga letjelo jučer. Čak i oni koji nikad nisu ništa letjeli! Osobno mislim da je za početnika sasvim zgodna spravica za letenje.Duga Resa i Dugo Selo su se iskazali jučer sa svojim elektrašima, dok su samo domaći dečki smrdili po livadi. :) Sve u svemu, imalo se kaj za vidjeti, a i teren je pogodan za ovakvu vrstu zanimacija.
Inače, Edge 540 je moj, ali moram provjeriti koji je točno motor gore. Zaboravih. Točim, punim baterije i letim. :)

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #10
Žao mi je što su me klubske obajeze prema F3J takmičenju sprečile u dolasku na druženje.
Iz iskustva prošlogodišnjeg druženja siguran sam da je bilo dobro.
Slijedeće druženje najavite malo ranije da se usklade termini s ostalim zbivanjima.
Mnogima je žao što nisu bili tamo zbog drugoh obaveza.
 
Pozdrav,
Kobac
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO


Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #12
eto nismo se ni javili tu, bili samo na događaju, Kano (davor)  i ja , uime dugoselskog kluba Krila Martina, super smo se proveli iako nam su to bili prvi letovi pred publikom. ja sam mislio da cure baterije iz daljinskog a ono trema :) .
 

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #13
o tom RC paraglideru imam esej na nekoliko strana opisan koji mi je došao mailom...

ako se pilot ne oglasi sa detaljima a bude puno zaintersiranih ... mogel bi ja prenijeti detalje
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Demo dan u Zlatar Bistrici 24.04.2010.

Reply #14
o tom RC paraglideru imam esej na nekoliko strana opisan koji mi je došao mailom...

ako se pilot ne oglasi sa detaljima a bude puno zaintersiranih ... mogel bi ja prenijeti detalje

mene interesuje upravo taj paraglider
a ja nisam jedini,sigurno nisam,
taj leteci objekat je pobudio na svakom nastupu veoma veliko interesovanje,
pa ako imas neke podatke bit cu ti zahvalan