Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1035368 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3317
hvala! poslao sam stefanu pn. na plocici mi odjednom prestao raditi prvi servo izlaz. jucer sam satima pokusavao prebaciti izlaz 1 na izlaz 5 ili ih i sva 4 pomaknuti za jedno mjesto. ali sta god sam podesio sa cmix na motor tabu nisam vidio promjene. zadnje sta sam probao kopirati sa quadx konfiguracije motor 1 na 5 i 6.. od tad neradi nijedan port vise... :(


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3319
Haha vrhunski , ganjalica je bila mrak  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3320
si vidio kako me ovaj putanja jazzman sje... u jednom krugu  :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3321
Svaka čast dečki ali se nisam nadao da će quad pasti ono dok je vragic bio
ko je to opće pao ??

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3322
A ja sam roknuo, tak ti je to kad pokusavas bit brz.. manjak koncentracije i bam u glavu ;D u tom krugu je sekile bio malo iza mene pa je bila situacita ili se malo spustit ili dodat gasa, ja ostao u sredini ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3323
naci i zlatna sredina dodje glave haha  ;)
ma samo vi decki ganjajte dok gledam video bilo ciji samo oci pasem i mastam da cu ja jednog dana tako voziti  :'(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3324
Hahaha, od mastanja nema gusta ;D quad u ruke i laganini ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3325
Tocno tak. Od kad sam naterao ovog Ironicnog mulca da predje na manualu, covjek je naprosto poludeo, ganja ovog malca, jadni motori koji teror moraju trpiti  :D  . Ali neka, sad se spoznao tamnu stranu cijele price i nema nazad

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3326
Upotrijebi svoju magiju na ostatak ekipe da imamo pravi tim ;D da okinemo pravi rejs 8), rorstilj, cuga, paviljoni sa lcd telkama i live stream 8) malo sam pretjerao :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3327
pa i ja sam zadnje dane se poceo na manualu vjezbati ali imam glupu kk2 mini sa kojom se nista nemoze jer joj se pomjesa nakon 3 uzastopna flipa
 sada sam piknuo cc3d od stefana da malo predjem na bolje
ali bar sam se uhodao flipove i to za sada radim samo flipove bez fpv a jer sam slupao svoj  :'(
sada valjda ide onaj cheap sa bangooda tolko to da letim  :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3328
Beast moze jedan savjet, mozda je glup ali tako sam ja poceo. Manuala ne znaci da moras odmah raditi flipove, rolove i te kerefeke. Pusti to. Kad ubacis CC3D i sve to podesis, odes laganini na livadu, nebitno i kreni voziti tako da quad klizi kroz zrak. I onda kruzi, kombiniraj yaw i roll tako da dobijes pokrete kao da letis avion. Pa tako po neznam koliko puta. Onda bit svega je da savladas gas, da ga znas dozirati u svakom trenutku. Ja sam znao dva leta odvoziti sa 5" pa onda sa 6". Bas namjerno da mi bude teze da vidim koliko mi treba da se priviknem. I kad to savladas onda ti nema ravna, onda pocinjes kerefeke. Hebiga neide to preko noći , ali ni netreba sad puno da se nauci. Evo Ironic je cisti primjer

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3329
tnx sekile na savjetu a gle ja sam probao flipove samo jer bas me zanimalo kak to uzivo izgleda i vjeruj mi ruke su mi se preznojavale prije pokusaja prvog flipa i rezultiralo je to da se quad zabio u zemlju i nakon toga sam pokusao jos par puta i krenulo mi a na manualu ja vec letim ok ( za mene ) jer ja nisam odjednom presao na manualu nego sam prvo na ravnom iskljucio manual , zatim sam znao na nekim zavojima ono na pol zavoja stabilizacija a ostatak manual tolko to da sam dobio osjecaj kako se quad ponasa u zavojima i to
znam da nejde preko noci ali ja se to uvjezbavam jos od nove godine jer sam slozio malca jos u 11 mjesecu pa sam isao korak po korak ( ili ja kako idem pola koraka po pola koraka ) ;)


a za ironica nemam rijeci lik rastura quad bas kako si rekao sekile zao mi motorica na ironicovom quadu   :D