Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029683 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2025
Ako je već Turnigy, neka je 9X a ne XR...iako naravno ako već plaća neka plati Taranis, razlika u gimbalima i softwareu je stvarno ogromna.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2026
Hvala Mario, moras malo vozikat da ne ispadnes iz ritma.
Tko te sisa Denise  :D, ima da se nadjemo sad za vikend i da prodjes kroz kljucanicu.  8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2027
Sekile kralju,kroz klupu?????!!!!!!????? Kralju!!!!! Kroz klupu!!!!!!!!! AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Moje totalno oduševljenje. U idućem životu želim biti ti.  :D :D ;) ;)

Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2028
Slažem se da je taranis bolji i tu nema dvojbe, i sam sam gotovo naručio jednoga... :)


Ja osobno letim s 9x i frsky i jako sam zadovoljan pogotovo jer nisam baš pažljiv prema stanici... :)


Kakva su iskustva s taranisom?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2029
Quad popravljen i spreman za nedjeljne lomove ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2030
Xtrem hvala, j***te sanjao sam onaj tvoj poligon sa avionom, ono je zaaakoon. Ja sam prezadovoljan Taranisom, gimbali su mrak , bez telemetrije vise nemogu zamisliti let i nekuzim jednu stvar, odradio sam hrpu letova i samo jednom punio bateriju i to cisto iz preventive da se ne ugasi u letu

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2031
Ironic provjeri si antene na prijemniku onda zna stekati ja imam spektrumku dx 9 i jos ni trznula nije od gubitka signala ili slicno  ;) ... pogledaj si spojeve mozda ti je nesto odspojeno ili samo tolko to da signala ima pa zato pada jer ipak spektrum je spektru  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2032
Ma nemam pojma kaj mu je, imam lemon i 2 orange prijamnika i ovo je 3 puta da mi je roknuo par m od mene, napon na spektrumu je trenutno 5.4v, fakat neznam kaj me muci

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2033
aha pa kaj nisi rekel prije stanica ovak po ekranu stima i sve ok ali ja sam ti prije probaval orangove i lemone i svakakve zamjene ali po mojemu jedino kaj se mores pouzdati su ti originalni prijemniki jer od poslije samo s njima letim i vjeruj mi probaj jednoga nebus pozalil jedan 6 kanalni sa satelitom ti je oko 20 eura ili jedini po mojemu orange koji donekle valja i sa kojim nisam imal spmetnej ti je orangov 9 kanalni


http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__31441__OrangeRx_R910_DSM2_Compatible_9Ch_2_4Ghz_TwinPort_Rx_EU_Warehouse_.html


sa ovium se nebus 100 posto zeznul jer je to stvarno orangov najkvalitetniji  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2034
Znaci u tom grmu je zec ;D hvala ti za info, malo sam si tuljan znaci najnormalnije mogu bindat taj od 9 ch i radit ce, makar ja imao stanicu od samo 6ch?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2035
bude kak ne sam kaj bus imal na prijemniku par neiskoristenih kanala pa onda ak uzmes koju kompatibilnu stanicu s vise kanala dobro bu ti dosao hehe  ;)  ... nemas beda dok mogu pomoci uvjek pomognem hehe  ;) 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2036
Ok, fala ti  ;D dok sparam za taranisa mozda dodje koji takav prijemnik pa cu probat s njim

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2037
probaj vjeruj mi neces pozaliti ... ali ne razumijem zasto svi idu na taranis pa kako to da je taranis bolji od spektruma ??  ???

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2038
Meni osobno, vise kanala i telemetrija i ima lepi zenski glasic unutra :D, plus kaj ga svi hvale ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2039
ma o telemetriji nisam ni nikad racunal ... kaj ce toi nmeni haha ... a oko zenskoga glasica se nebus dugol usrecival haha moja ima taj glasic i nakon nekog vremena tako pocne zivcirati da je uzasno haha... a to da ju svi hvale na to se ne oslanjam ... za mene je to tak prosjecna stanica ... po meni najbitnije je dati u  dobru stanicu pa onda sve ostalo  ;)