Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029689 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2070
Eto tako, samo o tome se radi...ne razumijem zasto se uvijek dize napetost...isto kao Android vs. Iphone = uvijek svađa.
Ne kažem da morate svi to vozit ili da je najbolje, ja sam napisao točno što i kako je pa tko voli nek izvoli. Neko voli skup auto za keglanje, a neko jeftin i brz. Odluka je na vama.


Ispričavam se na offtopicu ali...ali ali :)


sve ok...slažem se sa svima....ali ja sam od prvog dana modelarstva na Futabi i tu ću ostat :-) ne volim mjenjat isprobanu stvar  ;D
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2071
Ja imam samo za reći , nije stvar u štapiću , nego u čarobnjaku  :D :D :D :D ;D ;D ;D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2073
Legendo :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2074
Nego pitanje za milion kuna  :D  jel ima netko štelu na nekom golf igralištu, npr onaj kod arene ili pak neku slicnu lokaciju da nabacim jedan brutalan let, danas sam malo na jarunu prvi put isprobavao Acro+ flight mode na CC3D-u i mrak je , imam u glavi neke nove trikove i htio bi to ispucati na novoj lokaciji, jarunac je super, ali znam vec sve mišije rupe

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2075
Nego pitanje za milion kuna  :D  jel ima netko štelu na nekom golf igralištu, npr onaj kod arene ili pak neku slicnu lokaciju da nabacim jedan brutalan let, danas sam malo na jarunu prvi put isprobavao Acro+ flight mode na CC3D-u i mrak je , imam u glavi neke nove trikove i htio bi to ispucati na novoj lokaciji, jarunac je super, ali znam vec sve mišije rupe

Šta je Acro+fligt mode????? Daj mi još izvuci zazubica.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2076
Ufff neznam kako bi ti objasnio, lakše mi bi bilo da ti stavim cvike i profuram te. Ajmo reći ,kao da  letis manualno ali bez imalo otpora zraka. Inace u standarnom manualcu zna se zatrest, ali rijetko, a ovo je kao da si u bestežinskom stanju, samo se yaw malo drukčije ponaša nego u rate-u, stvarno neznam kako bi ti objasnio , ali je neobicno dobro.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2077
dečki evo i mene na "dark side " hehe   :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2078
Vidim da si ga malo okrznuo  ;D , ili imas novu verziju jednokrakih propova...  :-X   Fora malac


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2080
hehe sekile to je nova verzija jednokrakih propa ahah  :D  ... ma to sam danas isao probati napraviti mejden i ono haver lagano i hocu ga spustiti i kako se quad spustio samo je puknuop tako je izgledalo kao da se zamrznuo i puknuo hehe


Mario hvala ali nazalost gore ti idu 5x3 ili max 6x3 a ne 8x4  ;)


Blackout H mini quad- kopija

Reply #2082
Covjece suludo dobro izgleda ambijent... Al kazes tesko vozit, ha?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2083
aj bar te niko nije đemao  :D nadam se da ti nista nije stradalo od opreme

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2084
to to samo hrabro !!!
najbolji su treninzi kad je prpa oce past ili ne :D

Treba iznad lave vozit.
NISAM !
haha

nego, trebalo bi u plasticnoj boci 2L napravit quad onak samo da vire motori van... rupu imas za kameru... i nema straha... :)