Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029610 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2265
Kako to da vi malo koristite Gens Ace baterije,a imate ih kupiti u Sloveniji? Dostava za 2 kg paket 2 evra. Ja sam sa 1550 mAh prezadovoljan. Doduše,ne koristim ogromne struje,tako da ne bi znao reći kako se ponašaju na velikim potrošnjama. Ali i ne kontam da miniji mogu povući više strije od 25 C na našim baterijama. Jel moguće da vučete preko 45A  sa minijem?
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2266
@Denis- hohohoooooo !!!!!
Pa cestitam !!!!
Mislim da ti ne bum mogo dat nis previse kaj vec ne znas... dok se vidimo vec ces svladat sve... al odabrao si pametno !!!
Stanica je pre pre !!
Uvjerit ces se sam ;) ak vec nisi

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2267
Inace, po ovim postovima vidim da nam se opako siri zajednica minija... neka neka... jos malo i meetinzi ce postat masovke :)))

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2268
Za sad ju samo gledam, ipak je to veliki preokret za mene, jos nabavit par 6 kanalnih prijemnika da si prebacim minije i to je to ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2269
sekile ce ti znat za podrsku cc3d-a za frsky telemetriju...mislim da jos nema, ali mozda je iznjedrilo nesto u medjuvremenu ;) ipak je on test pilot
sto se naze32 tice, ima podrsku za telemetriju i ja ti imam na miniju prijemnik FrSky D4R-II
svakak je preporuka s obzirom da imas telemetrijsku stanicu da piknes telemetrijske prijemnike ;) ))

p.s. poslo sam ti ono na mail ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2270
Trebat cu za cc3d, naze i apm, za apm sam vec dobio link sto mi treba ;) fala za pocetnu sliku 8)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2272
Jedno pitanjece ko mi može flešat reglere uzeo sam hobbyking 12A blue i trebali bi biti na simon k ili kaj več za jazz mini h quada radili bu prek cc3d pločice.

Ja baš nisam neki softveraš više hardveraš  :)
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)



 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2275
U izgradnji jos jedna midi jurilica. Za frame koristim QM od jazavca, idem na kombinaciju 8" propsa, 935kv motora i 20A multistar ESC flashani sa BLheli. Dijagonalni razmak motora je tocno 380mm .Vagao sam i cijeli quad sa svom fpv opremom, gopro3 i batkom 2200 3S trebao bi biti nesto ispod kile. Izmjerio sam potisak jednog motora  i na 8" rctimer karboncima ima 750g u ful gasu. Sve u svemu trebalo bi biti ok. Za flight controler stavljam CC3D. Na ovom stroju cu fpv kameru i gopro postaviti 30ak stupnjeva prema gore tako da vidim koliko ubrzanje mogu postici s njim a da ne gledam u zemlju.



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2276
Ljepa igracka bilo bu zanimljivo letuckat zajedno sa malim kvadicima  8)
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2277
Tnx sokre, daj mi samo jos link od onog prijemnika sto smo pricali


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2279
U izgradnji jos jedna midi jurilica. Za frame koristim QM od jazavca, idem na kombinaciju 8" propsa, 935kv motora i 20A multistar ESC flashani sa BLheli. Dijagonalni razmak motora je tocno 380mm .Vagao sam i cijeli quad sa svom fpv opremom, gopro3 i batkom 2200 3S trebao bi biti nesto ispod kile. Izmjerio sam potisak jednog motora  i na 8" rctimer karboncima ima 750g u ful gasu. Sve u svemu trebalo bi biti ok. Za flight controler stavljam CC3D. Na ovom stroju cu fpv kameru i gopro postaviti 30ak stupnjeva prema gore tako da vidim koliko ubrzanje mogu postici s njim a da ne gledam u zemlju.

Gledao sam nekidan neki video, možda čak i ovdje na forumu, nesjećam se više. I lik je spominjao da stavljaju motore pod kutem da anuliraju taj efekat.