Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029560 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2325
Spreman ;D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2327
Di je najjeftinije nabavit propele  5030,5045,6030....

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2328
Kad tad hoce ;D bitno da ima napretka u voznji :D

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2329
Zverka sa 8" propsima gotova, FPV oprema namontirana, stavio sam za probu neki mali 32ch 200mw predajnik sa ebaya, kvaliteta slike u cvikama kao sa immersionom, domet cemo testirati. Gopro i FPV kamerica namontirane pod kutem tako da gledaju nekih 20 stupnjeva prema gore. Kasnije cu to malo povecati. I najvaznije od svega , mali yoda je onboard tako da bi sila u ovom quadu trebala biti velika 8)



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2331
Kreso jedva cekam da vidim yodamobil uzivo... ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2332
Sutra ako vrijeme bude ok. Naravno nije mi dao vrag mira i isao probati u parku malo LOS, ali sa svime , i sa batkom 2200 4S yodamobil flight time je 10:23 i to sam ga bas gazio, mislim da ga u FPV toliko ne drilam. Uglavnom ne vjerujem, znaci ovo je dobitna kombinacija za one koji zele manji quad, ne najmanji, ali stane na ruksak, brz , stabilan , nosi gopro i jos odlican flight time.



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2333
Znači mali iz kaficha poletio... Brz si stvarno. Od igle do lokomotive za dva dana  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2334
Bodul moras vidjet kako to leti kad dodjes, makar i sjekire padale. Mislim da cemo ti X-UFO transformirati u ovako nesto  8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2335
Stari dobri X-UFO se polako sprema u zasluženu mirovini. Proslavio 5 godina od prvog leta ( 02.01.2009), a i dalje je živahan  ;)
Još malo da dođe prijemnik i dobiva nasljednika, naravno uz tvoju velikodušnu pomoć u porođajnim mukama  ;D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2336
Živahan i raskliman  :D :D . Ma sredit cemo, nije bed, ionako sam se sad ufurao, mislim da mi je ovo 200ti quad koji sam sklopio, izlaze ko na traci. Nego zalemio sam one batke, izmjerio unutarnji otpor i mislim da ce biti mrak

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2337
Yoda, quad je stroj samo takav, ak nista drugo, trosi smijesno malo struje ;D sad mi zao sto sam r300 prodao...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2338
Sekile, koja je težina novog midi quada bez baterije?