Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029542 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2685
Trebaš podesiti u samoj stanici da ti radi taj switch. Ja radim to tako što kao mod u stanici izabre  Heli 1,i onda u podešavanjima Pitch curve upišem isto podešavanje na svih pet pozicija od 0%  jednom položaju tog prekidača,50% na drugom i 100% na trećem položaju sviča. (vidjećeš ponudi ti neke vrijednosti 0%,25%,50%,75% i 100%, a ti upišeš 0% na svim,memorišeš,uđeš ponovo,prebaciš prekidač u srednji položaj,izmjeniš sve na 50%,snimiš,uđeš ponovo,svitch u treći položaj,i upišeš na svim mjestima 100%).
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2686
Evo da i ja se umješam, slažem svog malca jako spooooro ne žuri mi se, imam slike i slaganja ali nema smisla stavljat kad ima xy build logova a na kraju sve dođe na isto. Nego eto samo ću podjelit jedan mali dodatak, pošto vidim da ima dosta ljudi koji su potrgali ne tako jeftinog imerssona, kidanjem konektora pri padu, odlučio sam ga maknut i zalemit kabal direkt na njega a samu antenu odvojeno montirat na karbonsku ploču iznad. Slike kako sam to zamislio su dole, a još planiram na to stavit vrućeg ljepila i sve u termo bužir da nekim slučajem voda ne dođe tamo di ne treba, za sad toliko. Ne znam jel neko tako napravio al eto mislim da će biti puno sigurnije.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2687
Evo koje opcije imam:


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2688
Euformelo ako si odredio smjerove vrtnje motora, stisni termobuzire na reglerima, ovaj hladnjak se lako odljepi i onda ce ti jos napravit negdje kratki spoj sa robom koji je metalni

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2689
Tako ne znam kako podesiti prekidač. Najbolje je da sa one prve strane izabereš novi model,i prilikom početnog podešavanja,on te pita dali želiš ACRO,HELI ili GLIDER. Ja izaberem HELI,onda ti otvori prozor sa nekoliko vrsta HELI podešavanja. Stavim HELI 1 i memorišem naziv,memorišem mode stanice kao MODE 2 ,i onda dobiješ druge vrste podešavanja. Vjerujem da se može i tako nekako,ali ja kao helikopterdžija i multirotoraš,ne znam podešavanja po ACRO verziji.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2690
Evo sekille napravija sam buzire tj zagrija sam ih...ali i dalje ne ide ovoo... jel vas mogu zvati?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2691
Trebaš podesiti u samoj stanici da ti radi taj switch. Ja radim to tako što kao mod u stanici izabre  Heli 1,i onda u podešavanjima Pitch curve upišem isto podešavanje na svih pet pozicija od 0%  jednom položaju tog prekidača,50% na drugom i 100% na trećem položaju sviča. (vidjećeš ponudi ti neke vrijednosti 0%,25%,50%,75% i 100%, a ti upišeš 0% na svim,memorišeš,uđeš ponovo,prebaciš prekidač u srednji položaj,izmjeniš sve na 50%,snimiš,uđeš ponovo,svitch u treći položaj,i upišeš na svim mjestima 100%).
Evo napravija sam taj switch, e sad jos trebam naprqaviti 3 switcha accessory 0/1/2

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2692
Dobar outfit :)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2693
Evo mali help od mene vezano uz antenice prijemnika. Dogodilo mi se milion puta da pri padu prerežem antenu od frsky prijemnika . Evo moj primjer na slikama kako sam to rijesio. Nije najlijepse ali je turbo prakticno i jednostavno. Na zadnjoj slici je primjer kako sam rijesio problem antene videoprijemnika koje naravno nastradaju pri padovima. Korsitim samo fatshark antene jer su mi oklopljene i izdrze najgore udese. Jedino zna nadrapati kablić i snjim konektor. Onda sam kablić zalio vručim ljepilom i kad se ohladilo navukao sam termobužir koji sam zagrijao upaljačem pri čemu se on stisnuo a vruće ljepilo se opet zagrijalo tako se formiralo u valjak po termobužiru. Kad se sve ohladilo antena je kamen, nema majci da ovo pukne, prije će frame puknut.Ne obazirite se na alu foliju na miniju, to je privremeni zimski outfit


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2695
OK,nije to teško. Samo nemoj zaboraviti da moraš poslije upisivanja istih vrijednosti za svaki položaj prekidača da potvrdiš(gornje desno dugme). Ono će te vratiti na onaj meni sa podešavanjima,pa uđđeš ponovo,promjeniš položaj prekidača,upišeš druge vrijednosti,pa opet potvrdiš,opet uđeš i onda isto i za treći položaj prekidača.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2696
Jesam evo sad mi je N (neutral) sve 0% 1 je 50% a 2 100%


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2698
I ja sam antene uvatija ka krešo samo umisto izolirke navučem termo bužir , ali ga ne zagrijem  da skroz stisne.