Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029508 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2700
IT WORKS!!
Napokon hahah ajme sta sam sretan kao malo dijete

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2701
heheh ma to te ja pitam ajde ako imas vremena sastavi ali nemoj ici letit pozalit ces ;) ( vjeruj iz osobnog iskustva govorim )

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2702
Hahah sutra cu nastaviti :) do kraja ga srediti hahah ajme sta je ovo odlicno, isplatilo se svake kune :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2703
Nadam se da su objašnjenja pomogla.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2704
Naravno zahvale the beast-u sto je trpio moje pilanje,  xtrem-u za stanicu, te naravno seki-u za flashanje i sto je izdrza moje poruke koje su ugl dosta glupe bile :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2705
ma kavko te pilanje muci hehe pa sta mislis da sam ja sveznalica bio na pocetku ( nisam ni sad ;) )


dok ces sta trebat samo zovi  ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2707
Preporucam stavljanje Blheli 13.0 na AFRO i Bluseries reglere i aktivacija opcije oneshot u cleanflightu. Bas testiram par dana i kuzi se razlika, acro mod radi kao nikad prije
Zanimljivo. Valja probati! Hvala!


Evo da i ja se umješam, slažem svog malca jako spooooro ne žuri mi se, imam slike i slaganja ali nema smisla stavljat kad ima xy build logova a na kraju sve dođe na isto. Nego eto samo ću podjelit jedan mali dodatak, pošto vidim da ima dosta ljudi koji su potrgali ne tako jeftinog imerssona, kidanjem konektora pri padu, odlučio sam ga maknut i zalemit kabal direkt na njega a samu antenu odvojeno montirat na karbonsku ploču iznad. Slike kako sam to zamislio su dole, a još planiram na to stavit vrućeg ljepila i sve u termo bužir da nekim slučajem voda ne dođe tamo di ne treba, za sad toliko. Ne znam jel neko tako napravio al eto mislim da će biti puno sigurnije.
Takodjer zanimljivo. Mozda promjenim nekad kad mi konektor otpadne.  ::)


Evo jedna aktualna slikica od moje bebe:

Kako da attacham sliku bez da je moram prvo uplodat negdje na tudji webspace??

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2708
I skolpljen cijeli quad...i sad ja lijepo okrenem cc3d stavim da mi je usb desno pormijenim jaw na -90°, startam quad buuum flip na batku haha odma...nravno arming ne mogu namjestiti normalno nego mi je Always armed pa svaki put kad spajam batku teska uzbuna i pripreme


P.S. Mislim da moras napraviti upload slike da bi je postavio

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2709


Kako da attacham sliku bez da je moram prvo uplodat negdje na tudji webspace??

Ideš na "odgovor" (ne na "brzi odgovor"), zatim na "privici i ostale opcije", "privitak" pa "pretraži"
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2711
Malo igre na tatamiju (da ublaži padove)  :D :D :D

ZMR250 S.T.F.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2712
Nisi ni poceo vec ti je mali oteo daljinac i prasi. Ali rikno sam kad vidim onaj bijeli quadich kako se zabija u zidove, tako moj kum mjeri cestu i plotove kad ide iz birtije doma  :D

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2713
I skolpljen cijeli quad...i sad ja lijepo okrenem cc3d stavim da mi je usb desno pormijenim jaw na -90°, startam quad buuum flip na batku haha odma...nravno arming ne mogu namjestiti normalno nego mi je Always armed pa svaki put kad spajam batku teska uzbuna i pripreme


P.S. Mislim da moras napraviti upload slike da bi je postavio

Zašto ne možeš postaviti armiranje nekako već mora biti na uvuijek? Mislim da je to poprilično nebezbjedno. Valjalo bi da to promjeniš.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2714
Nisi ni poceo vec ti je mali oteo daljinac i prasi. Ali rikno sam kad vidim onaj bijeli quadich kako se zabija u zidove, tako moj kum mjeri cestu i plotove kad ide iz birtije doma  :D
Dica to brže povataju... A Symu vozi prika prvi put pa se uči, a mogu ti reć da je odlična za  steć feeling ..i izdržjliva....koliko je puta samo pala..