Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029628 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2715
Naletio sam na odlican video gdje je tip spojio 12A regler na Cobru 2208 i ubijao ga na 4S. Kad ga je stavio tako da ga prop hladi regler je izdrzao makar je davao dvostruko vise struje nego za sto je predvidjen. Sto znaci ne sakrivajte reglere unutar frame, bolje da je na rukama,ruznije izgleda , ali bolje se hlade


http://www.youtube.com/watch?v=QhGiFPf-l_o#t

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2716
I skolpljen cijeli quad...i sad ja lijepo okrenem cc3d stavim da mi je usb desno pormijenim jaw na -90°, startam quad buuum flip na batku haha odma...nravno arming ne mogu namjestiti normalno nego mi je Always armed pa svaki put kad spajam batku teska uzbuna i pripreme


P.S. Mislim da moras napraviti upload slike da bi je postavio

Zašto ne možeš postaviti armiranje nekako već mora biti na uvuijek? Mislim da je to poprilično nebezbjedno. Valjalo bi da to promjeniš.
A ne mogu primijeniti tj mogu ali onda kad stavim right jaw da mi je arming ne cita mi prijamink to uopce tj pomaknem desni joystick u desni donji kut i ne registrira uopce



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2719
Hvala WolfAirMan, totalno mi se svidja ovaj PID controller 2. Aj kad budes jednom u ZG javi se


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2721
vise puta sma naletio da ne preporucuju kk2 (mini) na mini quadu
konkretno zasto je naze32 ili cc3d  bolji izbor

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2722
pa ja vozim na svojem malcu kk2 i super radi jos nisam imao crash izazvan plocicom ...  ;)


a jednostavnije i brze ju je programirati ( moze se programirati na lejelistu )

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2723
Kad odletis sat vremena sa naze i sat vremena sa istim quadom sa kk2 sve ce ti biti jasno. Sve kretnje su tecnije, prirodnije, intuitivnije.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2724
Dosta ti je 10 sekundi leta da skuzis razliku. KK2 je dobra ali ima samo 8bit proc i nemozes podesavati D komponentu sto je bitno. Dok naze32 ima 32bit proc,bolje zirce i sa defaultnim pidovima leti bolje od ustelane KK2


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2726
MATER !  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2727
Quake :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2728
I skolpljen cijeli quad...i sad ja lijepo okrenem cc3d stavim da mi je usb desno pormijenim jaw na -90°, startam quad buuum flip na batku haha odma...nravno arming ne mogu namjestiti normalno nego mi je Always armed pa svaki put kad spajam batku teska uzbuna i pripreme


P.S. Mislim da moras napraviti upload slike da bi je postavio

Zašto ne možeš postaviti armiranje nekako već mora biti na uvuijek? Mislim da je to poprilično nebezbjedno. Valjalo bi da to promjeniš.
A ne mogu primijeniti tj mogu ali onda kad stavim right jaw da mi je arming ne cita mi prijamink to uopce tj pomaknem desni joystick u desni donji kut i ne registrira uopce

Drug,Yaw right ti je lijeva palica(ako letiš mode 2 stanicu sa gasom na lijevoj strani) u desni ugao. Zadržiš sekund i daš malo gasa. Na mode 2 stanici, Yaw je na 4 kanalu i nalazi se na lijevoj palici u smijeru lijevo-desno. Na desnoj palici su elevator i elevon. Tj.,pitch i roll.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2729
Mandi je prazan ako se ne varam, a ima i prazno veliko parkiraliste ;)