Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029807 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2730
Neki ljudi rade nesto nutra, ima nekoliko autiju vani...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2731
A Baumaxi, svi su zatvoreni. Jedino treba znat pravog rođu da te pusti. A ionako dolazi bolje vrijeme, netreba se vise skrivat

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2732
Ma je, sad ste se javili....gdje ste bili kad je bila potraga ? :)))))))

Uzimam si kredit da sam jedini nasao natkriveni letljivi prostor :)
Nja nja nja nja njaaaaaa [emoji14]

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2733
I skolpljen cijeli quad...i sad ja lijepo okrenem cc3d stavim da mi je usb desno pormijenim jaw na -90°, startam quad buuum flip na batku haha odma...nravno arming ne mogu namjestiti normalno nego mi je Always armed pa svaki put kad spajam batku teska uzbuna i pripreme


P.S. Mislim da moras napraviti upload slike da bi je postavio

Zašto ne možeš postaviti armiranje nekako već mora biti na uvuijek? Mislim da je to poprilično nebezbjedno. Valjalo bi da to promjeniš.
A ne mogu primijeniti tj mogu ali onda kad stavim right jaw da mi je arming ne cita mi prijamink to uopce tj pomaknem desni joystick u desni donji kut i ne registrira uopce

Drug,Yaw right ti je lijeva palica(ako letiš mode 2 stanicu sa gasom na lijevoj strani) u desni ugao. Zadržiš sekund i daš malo gasa. Na mode 2 stanici, Yaw je na 4 kanalu i nalazi se na lijevoj palici u smijeru lijevo-desno. Na desnoj palici su elevator i elevon. Tj.,pitch i roll.
E e stavim ja znaci lijevi joystick u desni donji kut i nista se ne dogadja...
Jel ima to veze ikakve s time sto mi je u opcijama u GSP yaw na 90°?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2734
I skolpljen cijeli quad...i sad ja lijepo okrenem cc3d stavim da mi je usb desno pormijenim jaw na -90°, startam quad buuum flip na batku haha odma...nravno arming ne mogu namjestiti normalno nego mi je Always armed pa svaki put kad spajam batku teska uzbuna i pripreme


P.S. Mislim da moras napraviti upload slike da bi je postavio

Zašto ne možeš postaviti armiranje nekako već mora biti na uvuijek? Mislim da je to poprilično nebezbjedno. Valjalo bi da to promjeniš.
A ne mogu primijeniti tj mogu ali onda kad stavim right jaw da mi je arming ne cita mi prijamink to uopce tj pomaknem desni joystick u desni donji kut i ne registrira uopce

Drug,Yaw right ti je lijeva palica(ako letiš mode 2 stanicu sa gasom na lijevoj strani) u desni ugao. Zadržiš sekund i daš malo gasa. Na mode 2 stanici, Yaw je na 4 kanalu i nalazi se na lijevoj palici u smijeru lijevo-desno. Na desnoj palici su elevator i elevon. Tj.,pitch i roll.
E e stavim ja znaci lijevi joystick u desni donji kut i nista se ne dogadja...
Jel ima to veze ikakve s time sto mi je u opcijama u GSP yaw na 90°?

Ma nemoguće. Jesi siguran da ti je memorisao podešavanje? Druga mogućnost je da ti palica nije dobro kalibrisana,pa softver ne prepozna da se nalazi u donjem desnom uglu. Znači jedino da ti je trottle u subtrimu ili trimu loše podešen,ili da ti GCS nije memorisao podešavanje. Ne bi trebalo imati nikakve veze što je ploča zakrenuta za 90 stepeni. I kod mene je,a i kod dosta ljudi ovdje. Pa svima radi armiranje normalno. Znači po meni ili nije snimio podešavanje,ili subtrim ili trim palice gasa.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2735
Ček malo. Ako si u postavkama zaokrenuo cc3d za 90 stupnjeva , a koliko vidim po slici da je namontirana normalno, to ti nebude letilo nikak osim budes flip radio direkt sa zemlje  ??? ::)



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2736
To je prva slika prebacio sam te pinove naprijed i onda dolazi usb desno. Znaci leti on sve u redu je.
Memorirao sam mode dva, kalibrirao opet transmitter i sve mi prepoznaje. Otidjem u postavke postavim arming options na yaw right. Save-am dissconnectam ugasim quad ugasim transmitter opet sve upalim. Pricekam fda se cc3d stabilizira znaci da dodje do heart beat plave ledice. I onda stavim joystick u desni donji kut )lijevi joystick) i nista se ne dogadja


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2738
Drzao sam ja sve obe palice po 5-6 sekundi u svim smjerovima



Evo sve moje postavke
I arming je jaw right ali nista :/
Hm flight mode na ch6 hm zasto to ?


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2740
Nop, i dalje sve isto nece ga arma

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2741
Kad mičeš palice da li na ekranu vidiš da se obje palice pomiču na sve četiri strane?
Ja sam imao sličan problem jer je jedna od 8 žica u kabelu koji spaja prijemnik i CC3D bila u prekidu. Nju sam zamijenio i sad sve šljaka.
Ispitaj da li ti svih 8 žica ima spoj od jednog konetora do drugog.

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2742
Napravija sam kalibraciju opewt transmittera, i sve mi cita znaci svaki pokret bilo kojeg josticka mi cita lipo na ekranu.
Sad kad ga vozim reagira na sve vrhusnki. Tako da mislim da je sa kkontaktima sve u redu kad mogu u letu okrenuti ga na desno tj ici desni jaw

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2743
Napravija sam kalibraciju opewt transmittera, i sve mi cita znaci svaki pokret bilo kojeg josticka mi cita lipo na ekranu.
Sad kad ga vozim reagira na sve vrhusnki. Tako da mislim da je sa kkontaktima sve u redu kad mogu u letu okrenuti ga na desno tj ici desni jaw


A po tim slikama mi se čini da ti nemaš baš full otklone. Ajd provjeri u END POINT na stanici jesu ti svi kanali bar na 100%. Ako nisu,stavi sve na 100 ili 120% i uradi ponovo kalibraciju. Vidiš gore kod tebe pomaci kreću od 1050 i idu do 1850. A to bi trebalo da ide od vrijednosti od 1000 do 2000,sa malim odstupanjima.
Nisko,niže,...šetnja...