Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029767 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2820
iskreno nisam se nadao da je to od smetnji  :D ... pa ja ne sumnjam na tvoj stil voznje da je ostao trag na drvetu  ;) ... ma ako je ekran otisao samo ona bude snimala i dalje ...bitno je da zujalici nije nista  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2821
morris od kud si nabavio karbonce ?
Propove mislim


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2823
@ mini_fly_moris kako si zadovoljan sa tim propovima ???
jer je jedan kolega stavio te karbonce na mini i tako su se tresli da se skorom nije moglo letjeti ...  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2824
@ mini_fly_moris kako si zadovoljan sa tim propovima ???
jer je jedan kolega stavio te karbonce na mini i tako su se tresli da se skorom nije moglo letjeti ...  ;)


Zapakirani nisam ih još montirao a nema toga što ja nisam izbalnsirao  :D  u povojima multija sam znao za 1cm kratit jednu stranu propa da bude u balansu iako to nije najbolja metoda ali sve se da izbalansirati..

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2825
pa ovi su onda bili jako disbalansirani jer kako su mu dosli tako i h je stavio i katastrofa je bilo sve se treslo ... pa tako su i meni ostali urezani kao ne dobri propovi  ;) ... cim ih budes testirao javi da vidim bas kakvi su  :)
ha nije bas najbolja metoda ali sta je tu je ...bar si onda siguran od vibracija ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2826
Hero goes to hell....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2827
Ti propovi su zakon, ne pucaju kao ostali, jedino nemaju potiskao kao HQ 5x4 ali zato su ful izdrzljivi

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2828
Pa kad nema izvedbe 5x4 carbon ili griješim ? ove sam uzeo čisto da imam i da probam, letim po kući i ode jedan prop već :D , steći dojam prostora preko naočala i margine quada je zahebano...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2829
To ti je bolje NE probavat po doma... opcenito naocale i stajanje na mjestu nije bas nesto... s  njima treba picit, me stajat :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2831
hahahahahha  :D :D :D  e ovak ose nisam dugo nasmijao hahaha


ali nekako sam i pretpostavljao da ce fantom odma dole biti   :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2832
I skolpljen cijeli quad...i sad ja lijepo okrenem cc3d stavim da mi je usb desno pormijenim jaw na -90°, startam quad buuum flip na batku haha odma...nravno arming ne mogu namjestiti normalno nego mi je Always armed pa svaki put kad spajam batku teska uzbuna i pripreme


P.S. Mislim da moras napraviti upload slike da bi je postavio

Zašto ne možeš postaviti armiranje nekako već mora biti na uvuijek? Mislim da je to poprilično nebezbjedno. Valjalo bi da to promjeniš.
A ne mogu primijeniti tj mogu ali onda kad stavim right jaw da mi je arming ne cita mi prijamink to uopce tj pomaknem desni joystick u desni donji kut i ne registrira uopce

Drug,Yaw right ti je lijeva palica(ako letiš mode 2 stanicu sa gasom na lijevoj strani) u desni ugao. Zadržiš sekund i daš malo gasa. Na mode 2 stanici, Yaw je na 4 kanalu i nalazi se na lijevoj palici u smijeru lijevo-desno. Na desnoj palici su elevator i elevon. Tj.,pitch i roll.
E e stavim ja znaci lijevi joystick u desni donji kut i nista se ne dogadja...
Jel ima to veze ikakve s time sto mi je u opcijama u GSP yaw na 90°?

Ma nemoguće. Jesi siguran da ti je memorisao podešavanje? Druga mogućnost je da ti palica nije dobro kalibrisana,pa softver ne prepozna da se nalazi u donjem desnom uglu. Znači jedino da ti je trottle u subtrimu ili trimu loše podešen,ili da ti GCS nije memorisao podešavanje. Ne bi trebalo imati nikakve veze što je ploča zakrenuta za 90 stepeni. I kod mene je,a i kod dosta ljudi ovdje. Pa svima radi armiranje normalno. Znači po meni ili nije snimio podešavanje,ili subtrim ili trim palice gasa.


Nece mi i dalje stavio sam da je end point 120% i nece i dalje. A sto si rekao ovo trim i subtrip sto je to? Meni je sve 0 u subtrim a u trim AIL mi je -002 i RUD -002 a sve ostalo nula


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2834
Ne! Ostavi bijele, kontrast je bitan ;D