Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029812 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2880
Hehe podsjecas me na mene hahaIde dobro he he :)

Da, otkad sam promjenio frame, motore i reglere napokon pici kak sam si zamisljao u pocetku. Koji je tvoj youtube account da pogledam koji video kad nadjem vremena?


Dobar , fino ti ide, treba malo ustelat tu makinu, ali to je to.

Hvala! Trebalo bi je ustelat, nisam zadovoljan sa PIDovima. Kad je vjetar od kojih 12km/h na dalje onda uzasno leti. Kao da surfa po valovima. Al posto mislim preci na OneShot i BLHeli necu se sad sa njima previse zamarat.


Odlicno ti ide, adrenalin pur!! Letis na naocale?

Hvala! Svaki put ide sve bolje :) i mogu reci da je svaki put i sve zabavnije.
Nemam naocale za fpv. Letim preko "Fieldview 777 TFT LCD Monitor FPV 800×480 LED Backlight (7.0Inch)" Monitora koji ustekam na 9XR transmitter.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2881
Hehe nemam ti ja acc na youtube-u.
Nemam jos mobius-ku, kad je nabavim onda stavljam letove :)
Za sada samo u tajnosti :P


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2883
Hehe nemam ti ja acc na youtube-u.
Nemam jos mobius-ku, kad je nabavim onda stavljam letove :)
Za sada samo u tajnosti :P


Ahaaa! A ok, javi cim budes imao nesto. Bas me zanima kako letis! Do nedavno nisam znao da ima tak dobrih pilota kod nas kao npr. sekilee!. Morat cemo se naci svi skupa nekad!


I ja bi se bacio u racing quad vode!  nasao sam ovaj set necini mi se  lose cjena mi je ok, misljnje od vas me zanima!

http://www.aliexpress.com/item/-/32276915504.html


Jel se meni to cini ili procica za drugu cam lebdi u zraku? Izgleda ok, za tu cijenu mislim da neces naci nista bolje. Neznam kakvi su to motori i regleri..




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2887
Hm cc3d ja letim na njega tj on mi je prvi nisam isao na kk2... ne moze biti jednostavnije nema nicega samo pratis wizarda :)
Motori su sumnjivi i regleri...ostalo ok imam ja takav karbonski frame


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2889


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2891
Motori su provjereni, meni su vrh...pali su dosta puta ali se ne daju :P


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2893

Citat od WAM :

''Ahaaa! A ok, javi cim budes imao nesto. Bas me zanima kako letis! Do nedavno nisam znao da ima tak dobrih pilota kod nas kao npr. sekilee!. Morat cemo se naci svi skupa nekad!''

@WolfAirMan živio , I ne samo Sekile...... ima više dobrih rc pilota kod nas nego u GB (relativno) ,a na samo 4 miljuna stanovnika...Šaljem Ti njihov najviši domet letenja u Cornwall-u ....a ja ih dobro poznajem ... ;)

FPV Racing Mini Quadcopters Spanky 6 Oneshot KISS

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2894
bit ce uskoro ovakvih natjeravanja kroz gejtove kod nas  8) ekipa polako zakuhava planove i špara se za potrošni materijal, tj vrata i čunjeve  ;D samo da ovo kenjac vrijeme polako utekne