Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029694 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2986
maiden moje zadnje slozene pile i kratki test oneshot cleanflighta 8)

ima jos materijala od jucer za sklepat, tako da ce biti uspjesnih crasheva i vađenja maščobe frejmu  ;D

www.youtube.com/watch?v=BHFEf4yLrCo

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2987
Front flipovi su mi zakon tocno vidis kad ide ;))))

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2988
na mojoj fpv kameri vidis vraga, a ne kamo ides ;D cek da smontiram novu kamericu pa cemo vidjet jel do mene ili kamere  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2989
Nekoliko dobrih klipova imate od kada sam zadnji put uletio na forum...

Kod mene se konačno porodica okupila na jedno mjesto...
Dugo sam čekao da sve bude kući... FlameWheel je u izradi...

[attach=1]




Naknadno sam, imajući određena što svoja što tuđa iskustva shvatio da je odlična stvar imati lost model alarm na miniju pa sam ga i ugradio, ručna aktivacija...
Šta znam, pao u visoku travu, krošnju drveta, nepoznato tlo... imam osjećaj da je odlična stvar kada može da se "javi" dok ga tražiš...  :D :D :D
P.S. drndam antenu jer sam je mrvicu ojačao jer kod mene često trpi udarce kao recimo juče kada je četverostruki flip završio neslavno hahahahaha  ;D ::) :D :D :D


Hand activated lost model alarm


Lagano se radi... Ide ljeto...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2990
Ironic jesi ga izmaltretirao, ali bitno da sam te naje... da rokas manualu. Sad ces vidjeti kolko je sve zanimljivije. Gumi dobar je lost model buzzer, ja imam direkt na naze32 spojen ali zna biti tih.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2991
Vec mi je sad zanimljivo kad ga lovim po zraku ;D ma samo praksa i vise propova 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2992
@IronicGti


Svaka cast!




Mislim da je vrijeme da i ja probam svoj prvi flip sa minijem.. U kojem modu radite loopinge? Ja bi probao sa acro+. Sta vi predlazete?


Prije sam pokusavao kompletno manualno sa svojim tricopterom i KK2.1 ali cesto sam ga prevrtio i zakucao u pod..

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2993
Hvala Wolf ;)

a da, samo manuala, naze32 u acro modu, tj niti jedan mod selektiran, a cc3d je u rate modu
ili recimo ako imas naze onda si puknes horizon mod pa onda kad mu okines stick do kraja napravis loop i vrati ti se quad u horiziontalan polozaj


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2995
haha vrzmao :)
nisam to od osnovnjaka cuo :)

dobar dobar, samo letit !!!
fora je ovo ispod grana

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2996

Dvije vrste razonode...
Šteta što sam relativno brzo izgubio spiner sa motora pa sam završio letanje za danas...

[attachimg=1]

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2997
Danas 4 baterije, 1 pad, 3 propa [emoji30]

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2998
Nice! Video?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2999
Dag uvijek ima zakon videa  :D , e a nije te malo navlacila ona bijela klupica  8)