Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029723 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3120
Ubijaš nas u dušu.... daleko si odmakao da te sustignemo  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3121
@bodul
Tako je!


@sekile
Daj uspori malo Master Joda :P Svaki video ti je sve bolji i sve dalji od mene! Svaka cast!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3122
Sekile jesu li to 6X45 propeleri?
I koliki su ti ESC odnosdno regleri na tom setup-u?
Vidim da furaš sunnsky 2204s motore.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3123
WolfAirMan sve to pomalo dodje uz trening. Svi decki su ful napredovali, tako budes i ti, bez brige.

Igorpl da to su 6x4.5 HQ propsi i ovi 12A afro izdrze samo tako. Mislim da bi mi bili bolji 5x4.5 bullnose, ali moram ih probati. A vidis meni su sunnysky totalno ok motori, stvarno vise ne brojim koliko sam se puta skrsio s njima i izguljeni su ali rade bez greske

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3124
a trudim se al mi druge obaveze i vrijeme ne ostavljaju puno slobodnog vremena do sad. vrijeme pocinje bit bolje! ;)


ja sam isto za sad sa svojim sunnysky motorima do sad ful zadovoljan :)


a HQ6x4.5 propovi su vec na putu ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3125
LakojetakoletitiuzdimnjakgdjejecentarsiledetimalodaljeoddimnjakaJesimoždarazmišljaodanapraviškosilicuzatravupaderinastadionuzapare....abraleštokažešzaideju......
Zadnjevrijemestvarnorasturašiletačkiimontažerskifilmovisutinasvjetskomnivou,,pokazivaosamihkolegamanaposluioduševilisusetolikodanekiodnjihidupravitirotoreitreniratiletenjetakodaočekuješdostapitanjaokotihmalihjurilica....

Psst ovu poruku Šokre ne pokazuj nikome...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3126
koja si ti spaljevina  :D sva sreca pa imam flyfreak trenslejtor ;D

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3127
Di su najjeftiniji HQ 6x4.5  ?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3128
sekile
Ja sam za ove moje motore gledao neke testove kao što već znaš u pitanju su multiystar babay beast V2
I rezultati koje sam našao su sledeći sa ovog linka
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2203375
Pokušao bih da uzmem 6030 jer 6045 vuku previše prema ovom testu.
A imam afro 12A.
Ali pokušaću i 4S da nakačim  na 5030 čisto da vidim šta će biti.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3129
Igorpl, ja sam ti prije imao setup, afro12a, sunnysky 2204/2300kv i furao sam ti stalno na 6045 propove, a nije da sam ga stedio, tako da bez beda mozes na afro reglerima 6045, radije furaj 3s na 6045 nego 4s na 5030, btw rokao sam i 4s 6045 na te male reglere i radi bez beda, al ga onda nisam bas stiskao jako, samo kad je zatrebalo  ;D

edit: nemoj 6030, to su koma propovi
 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3130
4tm sta je krepao SPACE na tipkovnici  ;D :D .  Neka ljudi slazu i najbolje je uciti na tim malcima,jer kad padnes ne boli toliko za novcanik kao za veliki, a kao sto vidis nosi gopro kao od sale


igorpl ako mislis voziti na 3S onda mislim da bi tebao 6045 propove, za 5030 i 5040 trebas 4S

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3131
Konačno, čekanje Boscam video naočala je počelo...
[attach=2]


Do tada, FPV Jazz style  :D :D :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3132
Sta si pazario nove cvike

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3133
Space         ispravan.
Ok onda im režem plate kao one tvoje....Naze 32 su već naručili, a obečali su ti vožnju kad prolete..... :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3134
Sekile, morao sam...

Quanum je odličan za novac koji košta, vrh... ali ja sam se odlučio preseliti na 640x480 rezoluciju i kompaktnije kućište...
(u međuvremenu ću da letim na monitor, da vidim kako je Jazavcu)  :D

Dešavalo mi se u nekoliko epizoda da ne prepoznajem oblike, ili da odjednom skontam granu pred nosom...
Ne ide više, hajde reko da se počastim... zaslužio sam
:D