Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029683 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3330
tak mi je zao sto nemogu sudjelovat vise ovaj godisnji. nisam nasao drugi CC3D i to je izgleda da je to to do njemacke gdje me cekaju 2 nove :/  :'( ako se ipak danas jos netko zeli odvojiti od svoje plocice, nek mi se javi. platit cu mu duplo!




na ljeto cu ponest i lcd i spojit na video spliter za publiku :P





Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3331
beast, nakon svih modifikacija na originalnom frejmu nema me tu kaj bit zao vise, to je u pocetku bilo ono pazenje i mazenje... ali pri prvom crashu odmah te pusti volja ;D

sad mogu konacno reci da me quad sluzi i slusa dobro, ojacan carbonskim rukama od 5mm i to ti je sad LEVEL  :D , yoda mi malo pomogao sa pidovanjem i konacno sam se rijesio jelllllllllllllllatine u videu, i sad radi jos mirnije i ide ko po spagi  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3332
Nova mašina je ugledala svjetlo dana. Finalni proizvod je malo odstupio od početne ideje,ali moralo je da bude ovako,jer nisam mogao da uganjam CG po početnom planu.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3333
tjuneru  8)

nije da te copram ili pametujem ali ovi prop adapteri ti nisu bas neki izbor za minija, skuzit ces zasto cim padnes prvi puta ;)

inace odlicno si ga upicanio, svaka cast  ;D

edit: malo sam si corav, jel to 2206 motor?
 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3334
Ooo Redbull low rider, nice, a pazi fancy propse  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3335
Nije to su RCX 1806 2400kv motori. Koristio sam ih dugo,i dobro su mi se pokazali. A 4 komada su sa dostavom oko 46$. Poslužiće dok se još ne utreniram. ESC-ovi su Blueseries 12A,i stavio sam BLHeli na njih. Onako,prvi utisci u LOS-u su odlični,googles mi je trenutno na remontu (kozmetičkom),pa čekam da i to bude da idem u FPV-isanje. Nisam ja baš nešto vičan LOS letenju.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3336
ni ja ti neznam Los letjet  :D , imam takve motore, i meni su odlicni, ganjao ih cak na 4s i prezivjeli su teror, trenutno su na miniju kojeg sam sklepao za dragu, ide ona mojim FPV stopama... za sad dijelimo dominatorke, ali nekak si mislim da cu trebat razmislit o nekim boljim cviksama za sebe  ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3338
JA ti mogu rec da nisam upoznat sa tim motorima, ali ti mogu preporuciti nesto u tom rangu..

par postova gore ti je bilo rijeci o ovim motorima:

http://www.myrcmart.com/rcx-h18066-2400kv-micro-outrunner-brushless-motor-best-for-200300-frame-p-7990.html

ja ih imam i odlicni su.
ako zelis malo jace, onda ti preporucam ove:

http://www.myrcmart.com/rcx-h2206-2250kv-outrunner-brushless-motor-p-8395.html

to ti je moja preporuka, drugi neka kazu svoje misljenje  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3339
za rcx +1  ;)
po meni najbolje odma uloziti u kvalitetne motore jer ipak quad zbog njih leti  :D


po meni su najbolje kobre dabre i sunnysky  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3340
Ne znam koji RCX su za +1?!? Vjerovatno oni bezvezni mali RCX 1804,što se prodaju kao i ZMR 1804. E,oni su za +1. A ovi što je Ironic predložio RCX 1806 2400 KV su odlični motori. Izuzetno dobro izbalansirani,mirni,kvalitetni na prvi pogled. Sretao sam se sa raznim motorima,i moram reći da su ovi RCX najizbalansiraniji motori od svih. Ja sam na njima letio pola godine,quad mi je imao ozbiljnih padova,udaraca,lomova,ali njima nikad ništa nije bilo. Daju sasvim dovoljno snage,ako nisi pilot poput kolega Sekile ili Ironic-a. A sa cijenom od 46$ sa dostavom povoljnijih nemaš. Sad sam prodao taj quad,i opet sam sebi za novi quad naručio iste. Da mi je Ironic ranije predložio one druge RCX 2204,vjerovatno bi probao sa njima da tražim malo veću snagu. Ja ne sporim kvalitet Cobra motora,ili Bleckout,ali i cijena im je i više nego odgovarajuća kvalitetu. Tako ako ti se ne daje 100 ili više dolara za motore,uzmi ove RCX i nećeš se pokajati.
Nisko,niže,...šetnja...

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3341
@ Xtrem pa na te motorice sam i mislio koji su i zmr i rcx samo kod drugog trgovca drugo ime na te sam mislio jer mi jedan frend vozi malca na te motorice i bas su zakon imaju i dosta snage i pouzdani su ( isto testirano na padovima  ;) )

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3342
Mi sve testiramo padovima... i udarcima u koješta  :D :D :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3343
Neznam meni ovako na prvu izgledaju kvalitetni, treba probati  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3344
@ Xtrem pa na te motorice sam i mislio koji su i zmr i rcx samo kod drugog trgovca drugo ime na te sam mislio jer mi jedan frend vozi malca na te motorice i bas su zakon imaju i dosta snage i pouzdani su ( isto testirano na padovima  ;) )

Uf,drug,moji prvi motori su bili ti. Šta znam,meni su bili baš 1+. Onološa ocjena,ali plus za trud. Jer oni su bili prvi motori za minija sa razumnom cijenom. Ali nisam bio baš zadovoljan. Doduše moji su bili kupljeni na Banggood-u,a znamo da kod njih ima dosta kopija. Ja sam u startu bio kupio šest motora,stigli sa različitim magnetima,i na jednom u startu bili odljepljeni magneti. Poslije mi jedan u letu izgorio???  Tako da mi oni nisu baš srcu prirasli. Ali zato ovi RCX 1806,2400 kv su mi ono baš,baš ekstra. Volio bi probati Cobre ili sl,samo da vidim,mogu li ponudit 150% više.
Nisko,niže,...šetnja...