Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029721 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3420
Svaka cast na zivcima i vremenu 8) aliiiiiiiiiiiiiiiii kakav kupus od zica  ;D znas da sam ja bolestan na visak  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3421
Ma di je kupus?!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3422
Mislis iznad rangelinka? To je iskljucivo jer sam ugradio switch za ledicu i alarm za trazenje kojima nisam imao srca cvikat zice. Obje su smotane u mali kolutic i vezicom zavezane.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3423
da, ono odtaga i oko naze  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3424
Ajde ak ce mi se dat budem to cvikno i izkrimpao konektore na full kratko. Ali ne zbog sebe nego zbog tvog OCD mira... :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3425
Hvala  ;D ma ja sam ti isto tako sve odkrimpao i zalemio sve na ful kratko kako mora biti, i onda je puno lijepse a i rijesis se viska zica  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3426
Ja se drzim pravila. sto ruzniji quad to bolje leti , tak Dag pusti ovog kaj gunđa, pogle kak mu golf izgleda , a tebe hebe za par zica  :D :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3427
uso u novi hobi, stari zapostavio  ;D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3428
Dag zakaj su oni serafi na crnim gumicama ispod mobiusa?

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3430
Aaaa well spoted!
Stavi sam duge serafe kroz gumice tako da nemogu izletit iz rupa! Nimalo ne stiscu gumice, tako da i dalje rade svoj posao ali nemogu izletit. Ala ona fora sa vezicom kroz gumicu samo upgradeana.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3432
kuzim
da bas sam htio rec da mos vezice stavit..

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3433
Ovo je much better! Manje opterecuje gumicu, bolje izgleda, ne moze izletit ni puknut.