Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029599 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3540
Imam SunnySky X2204S 2300KV Motore i furam ih na 3S. Cuo sam da oni mogu povuc max do 16A sa HQ6045 ali nisam tjerao quad ni blizu maximali, ni na kratke trenutke.


Bas sam se veselio tim reglerima a sad moram preci opet na stare. :(



Ti letis tu kobinaciju sa 12A?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3541
Ja imam iste sunnysky i isto ih vozim na 3S sa 6045 propsima na 12A Afro reglerima. Zasad sve radi super

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3542
Zasto jednostavno ne izmjerite koliko vuce ampera motor s tim propom i bok!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3543
kao sto vec rekoh max vuce 16A ali ga i tjera tad sa 560g po motoru! brijem da ako ikada budem morao dati max gasa da ce to biti samo na kratke trenutke. osim toga racunam i da ce se hladiti pomocu propelera..


mozda ipak stavim 12A. barem imam ovdje 12A i 20A verziju pa budem jos malo ispitao koliko se grije regler.


sekile jel ti cesto dajes pun gas?

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3544
Netreba, vec je stotinu ljudi izmjerilo, ti mali regleri daju 12A ,ali u peaku mogu i vise. Ali rijetko kad zabijas minija u ful turažu tako da nema problema. Opet ako stavis prevelike reglere, dobio si na tezini, sto je na malcu bitno. Provjereno mogu reci da sunnysky motore mozete maltretirati koliko hocete, izdrze sve. Ako vozis na 3S moze 12A, za 4S bilo bi na knap pa ipak bolje 20A.

Ful gas dajem nikad, najvise sto dajem je cca 80% kad radim flip preko veeeeelikog drveta


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3546
Evo primjer, kako nas zemljak Boris sa sjevera ganja ovog malca, procitaj u opisu videa. Na 2204 Cobre stavio 12A Afro , 6045 HQ , sve to ganja na 4S. I slusaj samo zvuk motora, znaci nema potrebe za ful gasom, quad ide ko gluha svinja a gas mozda 60%. A opet nitko od nas nije ovakvog znanja u letenju da bi iskoristili quad maksimalno kao sto on to radi


http://www.youtube.com/watch?v=Qihh3sTJKYI

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3547
Netreba, vec je stotinu ljudi izmjerilo, ti mali regleri daju 12A ,ali u peaku mogu i vise. Ali rijetko kad zabijas minija u ful turažu tako da nema problema. Opet ako stavis prevelike reglere, dobio si na tezini, sto je na malcu bitno. Provjereno mogu reci da sunnysky motore mozete maltretirati koliko hocete, izdrze sve. Ako vozis na 3S moze 12A, za 4S bilo bi na knap pa ipak bolje 20A.

Ful gas dajem nikad, najvise sto dajem je cca 80% kad radim flip preko veeeeelikog drveta


Ne odreduje regler koliko ce ampera motor dobit, vec motor koliko opteretis toliko vuce ampera iz reglera!

Ako stavis gore veci prop, onda moze motor vuci tipa i 30A iz reglera, pa se regler zdimi!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3548
Ma znam samo velim da ti mali motorici sa 6045 propom u peaku povuku 15A, ali taj 12A to fura bez greske. Nije kao u avionima gdje ga ti przis ful gas duze vrijeme. Ovdje ga vec na 80% gasa nemozes kontrolirati. A jos svi ti regleri su odmah ispod propa tako da imaju hladenje samo takvo


A vidi ovo maltretiranje reglera, tip vuce duplo vise struje kroz regler a ovaj se ne predaje. Ovakva situacija nece biti nikad u letu


http://www.youtube.com/watch?v=QhGiFPf-l_o

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3549
Ja sam ubijao tako sentry regler od 60A, a cupao konstantno 87ampera i prezivio je :D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3551
Dobar link, video sa utrke je gore pa se isplati pogledati


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3553
Nakon jos jednog epskog udara malcem u zemlju, popucalo je sve sta je drzalo bilo sta na njemu... :D

SJCam sam trazio 2 sata i 15 minuta i nasao je posle dva odustajanja...

kao nasljednika (jer ne zelim da ovu izgubim) sam kupio RunCam HD...

Kada dodje, farbamo je u Electric Orange... da se vidi kada je izgubim...

Zelena vezica je drzala bateriju koju sam nasao 4 metra od minija, crvena SJCam koju sam našao 7 metara niže, bez prednjeg poklopca, okvira lensa i printane zaštite...


P.S. manual (rate) mod rocks... :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3554
gumi svaka ti cast e tako se vozi mini haha  :D
nadam se da miniju nista ??