Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029552 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3600
Kapije izgledaju ooooodlično.... 

Mislim da su savršeno vidljive...
hvala! ja sam prezadovoljan! stvarno se jako dobro vide! svidja mi se sto su tak jednostavna i lagana. jedina im je mana sto mislim ako pogodim nekoliko puta isto mjesto da cu ih presjec sa propom. al dobro bude se lijepilo. moram otic danas po materijala za jos barem 2 gatea.


Dobra su vrata, nista sad na iivadu i jurnjava
to je vec bila slika sa livade! jucer sam bio prvi put. 6 baterija ispaznio, 5 propova polomio. to nije tak ni lose.. trebam stavit video na net i poradit na brzini prolaza.


Quote from: GuMi
Miniquad afternoon
Dobro igraliste! Uvijek sam htijeo po nekoj rusevini letit.. Problema sa suncem imam i ja sa kamerom. Moram se poigrat sa postavkama.


... Ja sam se isto danas malo previse zaigrao , koja jurnjava i slupao tri motora, za poludit
oO odmah 3! moja sucut sekile  :'(


I dalje, ono što me zariba su tanke grane koje vidim tek kad sam na 20 cm od njih. Moram ko Metalni postavit oznake za rutu i uzet fakin trimer i poštucat sve grane da imam čistu situaciju...
I ja sam jucer zapeo za grane 3 puta! Samo se stvore odjednom.. Ipak nisam siguran dali da se veselim liscu. Bojim se da ce mi iza grmova opet bit los signal..



Vidi se po videima da zimi dolazi napokon kraj! Napokon!!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3601
Dag uvijek ima zakon videa. Vidi se da ti quad ful mirnije leti

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3602
Tri motora, TRI?  ???

Dok ne vidimo video kako se do desilo nećemo te prestat' gnjaviti!  :D

 


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3605
ma frajer je stavio gore custom firmwer i sad nam mulja oci tu!!  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3606
weekend ready!  ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3607
Haha ironic to si godisnju zalihu uzeo ??  ... Nadam se da nebum sve svoje do nedjelje satrao. Imam samo 4 seta tako da sumnjam da bum u nedjelju jako aktivan

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3608
ma to je vise mjesecna zaliha, nadam se  ;D a ti isto cuvaj svoje  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3609
Denis ovi HQ mi izgledaju primamljivo....
das djir ? ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3610
a dam ;D ponesi i one svoje bull da se djoramo  ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3612
Gdje si nabavio propove Ironic? Jel ima gdje da se kupi "vreca" HQ 6045 il HQ 6030 propova sa popustom?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3613
Gumica rasturas, nesto sam te htio pitat al sam zaboravio  :D

Wolf,

HQ prop, plasticni - http://flyduino.net/HQProp-6045O-6x45-Propellers-OrangeSet-2-CW-und-2-CCW

Gemfan Hq, carbon-nylon - http://www.banggood.com/Gemfan-6045-Carbon-Nylon-Propeller-For-Mini-Quadcopter-250-Frame-Kit-p-963446.html

pljastika pljastika prop - http://www.myrcmart.com/6x45-epp6045-counter-rotating-propellers-fm-series-pair-black-p-7387.html


najbolji su sa flyduino plasticni, drugi po redu gemfan karbon-plastika sa benguda, ultra cvrsti su i naravno free shipp, prolazi carinu cak i 10 paketa jer salju sve u vrecici, i zadnji po redu, meni srcu prirasli jer ih stalno mijenjam i tako predivnu sliku mi daju u videu ;D su ofkors propsi sa myrcmart, nema jeftinijeg od toga da se postavis na trepavice  ;D