Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029643 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3645
Dragi Zed ,najprije čestitke....nisam ni sumnjao u Tvoj talent...a sada jedna mala ispravka: Kada si prešao na elektro modele, to je već bio odlazak na tamnu stranu , a sada kada si i na quadrokopterima,  ustvari si  duboko ,duboko u tami,a ja bi to nazvao : ''BLACK HOLE ''...... :D :D :D
LP
Tvoj 3D kolega ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3646
Haha :)
Ovo je samo mali izlet u nepoznato posto me jedino nepoznato uvijek privlaci...kada se malo smirim idem na Sbacha motorca i postal bum najbolji 3D letac :) :) :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3647
Ma u stvari zašto ne ,evo ovdje u Splitu ,ove godine se nije letjelo (vrijeme-daleki Piket) ,tri mjeseca.Trebao sam letijeti sa quadićem i sa kamericom po susjedstvu,dok još nije došao novi zakon...ali nastojat ću..Dobra zabava.Živio  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3648
Eto probao i ja FPV, nije to tako loše :) Osim trčanja okolo, mijenjanja propova i generalnog živciranja radi loše složenog quada sve ostalo je super :D


Imam problem sa video receiverom prekida mi signal cijelo vrijeme, ima tko za posuditi antenu da vidim da li je u njoj problem? Probao sam na Coljin, radi savršeno.
Sutra ujutro quad ide kompletno na remont jer je katastrofalan ;)


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3650
Ovo vec bolje radi, to je oneshot na CC3Du



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3653
Skidam sutra OSD i GPS module, quad je skroz pretezak po meni (nemam ni male batke jbg).
Jedini problem mi je sto necu znati napon batke onda, ima tko kaki buzzer za prodati?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3654
Imam ti ja buzler, sutra ionako opet putanja pa ti dofuram ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3655
Ma to care! Kak se spaja da se znam pripremit :D
Coljo, dolazis? Trebal bi naocale opet malo posudit od tebe :)

Hvala svima na pomoci btw, prvi prolet kroz vrata je ostavio traga na meni :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3656
Cek ti imas cc3d,onda ovaj buzler nebu igral... Imam ti low voltage alarm pa ti to dam.. posudim i ocale samo da mi cijelu putanju odvozis 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3657
Ironic sutra letimo čoporativno, ponesi tepih iz sobe ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3658
Ma moze kajgot sam nek svira
Ak i nema toga mogu djir napravit pa provjera, kaj sad :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3659
Zed letis dok ne padne, to tak ide