Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029672 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3735
stari, ne kupujem nista osim propova jedno duze vrijeme ;D ukopao sam se do grla  ;D

ionako cu ubit kameru, bitno da snima, i ofkors da nema display  :D

p.s. bit ce jedna Sjcam na prodaju uskoro, KORISTENA  ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3737
Pogledajte ovaj video, ali ne slusajte ovog sto kaka, vec pogledajte koje lose boje i sve koda je lagano u magli dok snima!

I za kraj pogledajte kako ocajno snima po mraku, pa bolje snima i cak moja microvalna pecnica!

http://www.youtube.com/watch?v=Tybp5I9ow3I


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3739
Na sjcam kameri sam skuzio da neka ekipa u postavkama stela snimanje za oblacno vrijeme, pa se izgubi ta plava slika!



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3742
Na sjcam kameri sam skuzio da neka ekipa u postavkama stela snimanje za oblacno vrijeme, pa se izgubi ta plava slika!
E Coljo ukro si mi rijec i usta taman htio napisat da sam vidio da prebacuju white balance na cloudy.
Denis pa daj probaj to drugi put.

A vezano uz xiaomi yi... ekipa javlja da je su u tim prvim posiljkama zastupljeni sljedeci problemi:
Bad low light performance
Lens out of focus
Bad battery life

No navodno vec u ovima koje sad stizu ekipi je popravljeno...


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3744
E ljudi, treći dan vožnje na FPV, čim sam došao na livadu upalio manual.


Pa kaj je ovo eeeeeej! Potpuno druga dimenzija! Nemojte NIKAD letiti na ništa drugo ako se na FPV-u jer nema nikakvog smisla!! Otvorilo mi se sve totalno ganjao sam se kao idiot, čak sam i kroz rijetku šumicu na travici proletio u punoj brzini, naježio sam se kao sa mladom djevicom bokte :D


STRAŠNO :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3745
Zed di je video?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3746
Nema videa preslab mi je quad da nosi još i cam :)


Eventualno da skrpam love za neki recorder pa da snimam ovaj žbljut iz fpv kamere...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3747
Ma f... that. To nije gledljivo... Pa bar keychain 16! Iako je mobius daleko bolji...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3748
Bude nekaj sjelo kad bude lovice...prvo par batki da vidim kak uopce leti sa manjom gramažom i većim C pa ćemo dalje lako. Danas je bilo stvarno prestrasno tako sam se zgustao da to nisu istine. Na Bundeku me tak strah bilo da neko dijete ne poberem ili nekog iz ekipe, uzas - danas sam se malo "otvorio".


Prvo letenje, onda snimke :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3749
Znaci Zed i tebe smo zaje..... li.  Navuko se covjek ni kriv ni duzan 8)