Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029610 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3765
Kreso istinan da moras znati pilu ali meni svjedno ne izgleda " real " jer gledao sam vs ekipu oko nagiba quada i brzine
npr. bas sam tebe Kreso gledao dok si vozio na onoj startnoj/ ciljnoj ravnini svi " povucete " malo brze i tvoj quad se jako nakosio ali je isao i velikom brzinom a ovaj na videu " bar kolko vidim " se nije nagnuo bas nesto jako naprijed a izgledao ako da 150km/h vozi


ali ipak mozda ima zatiltne motore naprijed

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3766
Kog' briga? Zabavno je letit ovako i to je to...ako čoban želi ubrzat svoj video da ispadne faca - ko ga je*e :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3767
haha bas ko ga je**e  ... zed tebe bi trebalo inace snimiti kako letis ali na LOS  jer dok ti letis morali bi svi sljemove nositi kako to sve bruji haha
nadam se ovu subotu opet letim
ali sada u full opremi ( nabavio imerson tx ) pa mi rade cvike  ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3769
Ma nije stvar u gasu nego tvoji zavoji fascinantni onaj zvuk propova

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3770
Ja čekam motor tilt mount da stavim na malca da probam kako to zvrnda... :-)
Mislim da će biti strava da mali dok ga podignes leti naprijed... skoro da cu moci sa kamerama ravno da letim super brzo jer su motor tiltovi 10° nakošeni...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3771
Pa istina ali onda ce ti se biti teze prevlaciti kroz stvari jer neces moci stati ... Ali za onu sumu gdje si letio tamo di je ona koliba  za tamo su motor tiltovi savrseni

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3772
oO Kakav je ono video?? Pa taj metall danny nije normalan!! Vjerovatno on svoj quad nemora placat iz svog djepa! Leti kao da nije njegov quad i da doma ima jos barem 5 rezervnih..


Dali se moze jos vidjeti horizont kad se cam ukosi za 40%? Il moras prvo ubrzat na 100km/h da bi vidio kuda letis?


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3775
Ne mozes da fatas :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3776
Cek kako nemoze, pa kaj nije predajnik 32ch, kolko znam zed ima boscam prijemnik


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3778
Kreso svaka cast
onaj rol sam se iznenadio da ga nisi zabi jer je stvarno daka valjda falila za crash  ;)


e daj m reci to je tam di smo u nedjelju letjeli ??

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3779
a furo si ga odozgora danas ha ?
bolji prijem ?

meni najbolje kad napravi desni roll i onda nastavi lagano zaokret u lijevo...  na 01:23 ; ;)
video je mrak.. jos malo i tu sam ;) ;) ;) ;) ;)

evo moj:
https://www.youtube.com/watch?v=YxWJTNLY7Go