Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029531 times) previous topic - next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3900
pa moj lkd tv ti je jos uvijek na raspolaganju  ;D 8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3902
Ma bed mi je vise posudjivat stvari jebote :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3904
Kolega Krešo,ili da kažem: Učitelju Krešo,svaka čast. Kakav je ovo setup kad ima ovako paklen zvuk?
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3905
Koji si ti freak 8). Mogao bi rastrcavat pse ljudima - iz usluge naravno :D
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3906
Xtrem to su sunnysky motori, nista extra ali rade ko podmazani.

Sokre vec rastrcavao pse ali ne traje mi tolko batka kolko oni mogu drilat

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3907
Losa batka :D Treba tu kod nas u parku navecer napravit pomutnju s pesima.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3908
Sunnysky 2300kv?? Nekako mi zvuče dosta sporije,koji su propovi u pitanju?
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3909
6045 sa Myrcškarta  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3910
Uf,jbt,pa koje ESC-ove koristiš? Ja sam neki dan testirao one RCX 2206,1950 kv motore,i na 6045 plastičnim propovima na 12,2v napona neopterećene baterije su davali 680g potiska,ali su vukli i 16A struje.Ti Sunnysky sa 2300kv,bi morali vući čak i više,i davati više potiska. Mogu zamisliti kakva je to mrčna mašina,kad sa 500-600g ukupne mase ima max potisak od 2800 ili više grama... Ufffff.... Ali me interesuje i koja baterija ,može dati 65 ili više ampera a da se ne zapali?
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3911
Kako mislis koja baterija, a da se ne zapali?

Pa obicna 2200mah, 30c ce tu struju davati konstantno svaka, osim ako bas nije neko krivo deklarirano smece!

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3912
Pa to kažem,prvo malo minija se leti na 2200mAh baterijama,a drugo,koliko je vjerovati onom deklarisanom 25C ratingu? Ja koristim Gens Ace baterije 1550 mAh,na nekoj mnogo manjoj konfiguraciji,i moje letenje je daleko od tog max gas,ali opet se vratim sa leta i baterije tople. Ove 1600 Nanotech što sam sad uzeo,su deklarisane na 25-50C,pa se još više griju. Pošto se na mom letenju od nekih 12-15A prosječne potrošnje griju,ne bi vjerovao da mogu dati deklarisanih 80A.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3913
Ako cujes zvuk mojih motora, ni ja ih nesto ne stiscem, ne vidim potrebu, mislim htio bi vidjeti baju koji ce projuriti kroz ono drvece pod vecom brzinom, ali ne da se skrumpira, nego da svaki put to odvozi. Ja vise volim umjerenu voznju, a ne klanje motora, nema smisla

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3914
NanoTech 45-90C je jeftino rjesenje i kolko vidim vecina ekipe ih vozi...
Ja uzeo bas 1300mAh par komada da oprobam.
Lako je velkom batkom napojit...ako usporedis 2200 i 1300mAh ova mala mora biti puno kvalitetnija celija da bi dala istu struju.