Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029709 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4245
Aaaa ima smisla! DeX Dyno mi je cool!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4246
Brutala, ali to je šteta slomit!

a nije to baš tak lomljivo, prilično sam siguran da mogu stati punim stopalom na njega dok je podbočeni samo na vrhovima ruku.....

sprobaval sam sad malo prije i nema savijanja niti mrcivu dok se cijeli oslonim na njega(a model stoji na 4 komada drva stavljenih ispod svakog nosača motora) imam osječaj da bi mogel stati punim stopal bez problema na sredinu trupa... no ne bi sad to sprobaval jer je tolko kruti model da nebu ničim upozoril prije pucanja nego kad dođe do granice loma samo bu se slomil a ne radi mi se sad novi model opet do kasno u noć  :D

uglanom kaj se loma tiće mislim da nema straha... a opet bumo vidli bude to sekile isprobal  :D


u biti ja imam 87kg... ali bum curu nateral da stane... ona ima 53kg to bi trebalo držat bez straha od neprospavane noći 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4247
Iskreno se nadam da ce izdržati udarce u beton i željezo! Jesi odredio kakvu cijenu kita? Sretno s modelom!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4248
Pravo umjetničko djelo, svaka čast. :)
Ja bi volio tako nešto, da je iz jednog komada i dijagonale 50cm. Postoji li mogućnost da da u skoroj budućnosti  budeš imao u ponudi nešto takvo?

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4249
Pravo umjetničko djelo, svaka čast. :)
Ja bi volio tako nešto, da je iz jednog komada i dijagonale 50cm. Postoji li mogućnost da da u skoroj budućnosti  budeš imao u ponudi nešto takvo?

da, model 480mm od osovine do osovine je bil pauziran na 2 tjedna zbog ovog mališana... no sad budem opet nastavil
tak da uskoro bude

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4250
Iskreno se nadam da ce izdržati udarce u beton i željezo! Jesi odredio kakvu cijenu kita? Sretno s modelom!

da, cijena bude u rangu cijena ostalih karbonskih minija do 250mm veličine tipa blackout i sl....
a udarce bude izdržal konstrukcijski sigurno...... jer je 100% karbon samo bude površina skrhana a tak je kod svih karbonskih modela

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4251
Dex, kako si planirao smjestiti komponente? Imas neku skicu? Fpv oprema, cctv kamera, antene. Gopro (ili slicna), pretpostavljam ide naprijed na ovaj udubljeni dio.

Inace, jako lijepo izgleda, svaka cast na jako urednom i finom radu s karbonom. Vidi se iskusna ruka.
Oce bit i glassfiber verzija nekad?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4252
Pravo umjetničko djelo, svaka čast. :)
Ja bi volio tako nešto, da je iz jednog komada i dijagonale 50cm. Postoji li mogućnost da da u skoroj budućnosti  budeš imao u ponudi nešto takvo?

da, model 480mm od osovine do osovine je bil pauziran na 2 tjedna zbog ovog mališana... no sad budem opet nastavil
tak da uskoro bude

Superiška  :)
Pratiti ću tvoje postove, hvala!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4253
Ovo je zakon Dex. Komponente za testi model su spremne. Ima da probijemo zvucni zid s njim, tko zna mozda i betonski 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4254
Dex, kako si planirao smjestiti komponente? Imas neku skicu? Fpv oprema, cctv kamera, antene. Gopro (ili slicna), pretpostavljam ide naprijed na ovaj udubljeni dio.

Inace, jako lijepo izgleda, svaka cast na jako urednom i finom radu s karbonom. Vidi se iskusna ruka.
Oce bit i glassfiber verzija nekad?

a nemam skicu, nikad ju nisam ni imal.... ja kiparim modele od gline, smole.... i ni sam ne znam kak bude izgledal do samog kraja
bumo vidli kam bude kaj išlo.... iskreno i mene zanima  :D   ... no mjesta bi trebalo biti za sve

tnx, je može i glass fiber verzija....





Ovo je zakon Dex. Komponente za testi model su spremne. Ima da probijemo zvucni zid s njim, tko zna mozda i betonski 8)

je, baš sad idem neki poklopac zmisliti... a inspiracije još ni u tragovima  :(
šaljem čim nekaj skemijam

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4255
Ajd bas me zanima kako ce u finalu to izgledat i ponasat se.
Pratim..

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4256
Treba na ovom motore grdo zakosit da bu aerodinamican :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4257
Dex, fenomenalno! :D
InnovationMatters

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4258
Evo vam ga malo od jučer...novi quad napokon radi iako još čekam bolje reglere radi Oneshota, ali bitnije je to da ni nakon par letova ne znam kaj radim :D :D :D


https://www.youtube.com/watch?v=UKf0N2PF9-M

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4259
Danas je već malo bolje bilo....Yoda i ja odradili jedno 4 seta baterija naganjajuć' se po Getrou, a poslije sam odlučio zabit par puta quad u auto i naposljetku proletit ispod napokon :D


Miniquadovi su daleko najzabavnija stvar na daljinski...stanu u ruksak, ideš di oćeš, letiš kao ptica...strasno 8)