Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029496 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4365
Nemam pojma koliko je bila postarina, ali znam da su ti motori prošli sito i rešeto , padove više ne brojim i rade super. Stvarno super motori. By the way dok cekam reglere za Dyno malo kombiniram kako i gdje staviti fpv opremu. Nekako mi je ova kombinacija ok, Fpv kameru usarafim za frame, a gopro sa nekakvim lens protectorom koji je vezan na cicak traku vezem za fpv kameru. Moze prijedlozi, ako netko ima kakav lens protector za gopro za prodat nek se javi


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4366
Dyno mi se sviđa za popozdit!!!
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4367

Note:
The Sunnysky X2204S X2204 2300KV Brushless Motor (doesn't provide CW and CCW) has stopped production, more details please turn to this page: http://www.banggood.com/Sunnysky-X2204-2300KV-Brushless-Motor-For-RC-Model-p-945688.html




ja ih uzel i narudžba prvi put došla.... nisu bili na lageru do danas... danas ih uzel ponovno

ovaj link kaj navode di piše da su rasprodani je stara verzija... jer nema CW i CCW opcije tak da nekaj su zeznuli s linkovima....

uglavnom onaj link kaj sam ja del radi

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4368
Nemam pojma koliko je bila postarina, ali znam da su ti motori prošli sito i rešeto , padove više ne brojim i rade super. Stvarno super motori. By the way dok cekam reglere za Dyno malo kombiniram kako i gdje staviti fpv opremu. Nekako mi je ova kombinacija ok, Fpv kameru usarafim za frame, a gopro sa nekakvim lens protectorom koji je vezan na cicak traku vezem za fpv kameru. Moze prijedlozi, ako netko ima kakav lens protector za gopro za prodat nek se javi



savjet.....

otprilike si "skiciraj" i isprobaj di budeš kaj imal na frejmu.. tak da znaš di izbušiti rupe i isturpijati otvore....
nakon toga operi frame, ono, doslovce ga okupaj da makneš karbonsku prašinu jer budeš sranja imal sa elektronikom i karbonskom prašinom



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4371
E jesi ga sparkirao majstorski na granu, imas talent za to, nema te Indija ::)   Skidali smo ga pol sata , uff  ???

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4372
 :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4373
Super snima xiaomi samo zvuk je koma, cuje se kao raštelani tristač 8) . Mozda neka spuzva na mic

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4374
Ma dobar je i zvuk, samo je malo preglasan, budem malo zastitio microfon, pa bude bolje ;)




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4378
Haha, kad vidi svoju livadu za testiranje, pozelit ce se vratiti u kvart :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4379
Pozz jedno jednostavno pitanje za vas koju fpv kameru uzet i s kojom lečom 2.1, 2.8, 3.6 trenutno imam neko prahistorisko čudo pa ne razlikujem livadu od drveta.... :)