Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029513 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4950
Bas kad sam se ufurao sa mini yodom pocela kisa. Ali bilo je zakon, nabrijavanje za OS

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4951
cek cek.. nisi bio na skupstini poslije meet-a  ;D novi nosaci vratiju su u planu.. ovi ce biti do sada najskuplji tako da primam milostinju do daljnjeg  ;D ako i to pukne onda nosim sa sobom vrecu cementa i kalupe.. mjesamo na licu mjesta beton za vrata  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4952
Smo vi ispeglajte organizaciju i smjer jer smo jebali ježa ako coljo pocne ganjati in reverse! :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4954
Kako ide ovo malo đubre pa to nisu istine....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4955
A tek prolijetanja ispod srušenih vrata?! Bravo!
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4956
Nakon ovog ironičnog videa definitivno trebamo kalse za race u Os. Ili će ovi turbo malci dobiti 2 xiaomija ili 2 baterije. Ovo nije istaina kako ovo leti!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4957
Nema me 2 mjeseca a vi ga zatrpate tak sa videima da imam jos mjesec dana sta gledat!  :P Ima prejebenih videaa! Svaka cast! Svi kostantno napredujete!

Zao mi je kao psu sto nisam se uspio naci sa vama ovo ljeto.  :( :'( Jedva sam dobio godisnji od samo 2 tjedna koja su proletila kao vi na svojim 4S batkama!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4958
Fala decki ;D  ide mini dosta dobro, vrata ce biti rijesena do OS.. klase dogovorimo do tada. Klic sorry za onaj prelet ;D al znas kad ono imas flow i steta ti ga uj***t  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4959
Ma nemaš frke, drugi put ja necu prekidat flow kad budeš ti namještao vrata :P

Nema tih vrata koje divlaci ne mogu razvalit :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4960
Ja sam uspio odvozit dva kruga dok su jos bila citava vrata, ali mi je najvise zao sto nisam snimio onaj backflip pa kroz vrata, sve oslo u papar nakon crasha za coljom. Ali ovi malci na 5" propse su zakon, puno okretljiviji i nisam skuzio da su sporiji

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4961
opet klase spominjete...  :D
nema nas dovoljno za takvu podjelu...
open class i bok ;)

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4962
Kakva su pravila za utrku?
  • Što ako netko promaši vrata? Kaznene sekunde? Koliko? Ne smije se isplatiti da netko pravi male kružiće oko starta  >:(
  • Što za rušenje gatea? Prekid utrke ili nastavak uz obvezno prelijetanje na tom mjestu? Pretpostavljam da onom tko se zabio neće trebati još i kaznene sekunde.
  • Što ako netko padne i ne može se dići (ne mislim na pilote i alkohol), zbog sigurnosnih razloga? Na videu ima bliskih prelijetanja. Ubacujemo safety copter? Privremeno zaustavljamo utrku?
  • Spec klasa je obično 5" / 3s. U to se svi možemo uklopiti.
  • Stariji od 40 bi trebali biti u posebnoj klasi.
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4963
Kakva su pravila za utrku?
  • Što ako netko promaši vrata? Kaznene sekunde? Koliko? Ne smije se isplatiti da netko pravi male kružiće oko starta  >:(
  • Što za rušenje gatea? Prekid utrke ili nastavak uz obvezno prelijetanje na tom mjestu? Pretpostavljam da onom tko se zabio neće trebati još i kaznene sekunde.
  • Što ako netko padne i ne može se dići (ne mislim na pilote i alkohol), zbog sigurnosnih razloga? Na videu ima bliskih prelijetanja. Ubacujemo safety copter? Privremeno zaustavljamo utrku?
  • Spec klasa je obično 5" / 3s. U to se svi možemo uklopiti.
  • Stariji od 40 bi trebali biti u posebnoj klasi.

Dobra pitanja ;)

1) za promašena vrata ja sam skroz za kaznene sekunde... 3-5sec
2) za rušenje gate-a diskvalifikacija onog tko je rušio i prekid utrke pa ponovni start... za sad nema namjernih rušenja, ali kad su natjecanja u pitanju bit će sigurno i toga pa se lako dogovori to pravilo u hodu.. do tad možda sklepamo neka koja nisu tak lako rušiva :)
3) Tko padne ostaje dolje do kraja utrke, utkre su ionako kratke pa ne bi trebalo predstavljat problem za vtx ak stoji koju minutu uključen. U iznimnim slučajevima prekid utrke (požar i sl.)
4) klase prepuštam ostatku da dogovori... :)
5) zašto ?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4964
Slazem se sa Backspinom, sto se tice klasa, mislim da nas nema puno pa mozemo svi u isti kos