Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029675 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4980
Jos jedna bitna stvar, ajmo uz ime napisat frekvu na kojoj letimo

1. backspin
2. Ironman  ;D
3. Rockwell
4. Yodaman - 2ch immersion -5760Mhz
5. Sukiyaki
6. Klic

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4981
1. backspin
2. Ironman  - 7ch immersion -5860 ;D
3. Rockwell
4. Yodaman - 2ch immersion -5760Mhz
5. Sukiyaki
6. Klic

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4982

1. backspin
2. Ironman  - 7ch immersion -5860 ;D
3. Rockwell
4. Yodaman - 2ch immersion -5760Mhz
5. Sukiyaki
6. Klic
7. Mr.Zedooo - 4ch Boscam

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4983
1. backspin - 4ch immersion - 5800
2. Ironman  - 7ch immersion -5860 
3. Rockwell
4. Yodaman - 2ch immersion -5760Mhz
5. Sukiyaki
6. Klic
7. Mr.Zedooo - 4ch Boscam

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4984
1. backspin - 4ch immersion - 5800
2. Ironman  - 7ch immersion -5860 ;D
3. Rockwell
4. Yodaman - 2ch immersion -5760Mhz
5. Sukiyaki
6. Klic
7. Mr.Zedooo - 4ch Boscam
8. Adder E2 5685
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4985
  • Što za rušenje gatea? Prekid utrke ili nastavak uz obvezno prelijetanje na tom mjestu? Pretpostavljam da onom tko se zabio neće trebati još i kaznene sekunde.
2) za rušenje gate-a diskvalifikacija onog tko je rušio i prekid utrke pa ponovni start... za sad nema namjernih rušenja, ali kad su natjecanja u pitanju bit će sigurno i toga pa se lako dogovori to pravilo u hodu.. do tad možda sklepamo neka koja nisu tak lako rušiva :)


Malo preoštro za slučajna rušenja.


  • Stariji od 40 bi trebali biti u posebnoj klasi.
5) zašto ?

Da i ja u nečemu pobijedim!
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4986
haha ma nije ovdje tolko bitno tko ce pobijedit iako vec vidim dio ekipe koja smislja najbrzimoguci quad u svemiru...
to u nekim sljedecim utrkama.. prva treba bit proba.... ;)

ovo sto kazes da je preostro.. preleti preko srusenih vratiju su totalno nemjerljivi (ne znam drugi izraz)... kak ces vidjet jel ti netko preletio preko vrata ili nije... imas sa strane totalno drukciju perspektivu...

ovo sve govorim iz iskustva... probajte prvo proc par puta krug pa vidite onda jel ima nesto smisla ili ne...
onda si probaj predocit kako to izgleda kad ti u utrci ekipa grize doslovce.. pa se i malo zanemar pravila.. a uvijek ima i onih koji oce zmuljat itd...  asve je u brzini

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4987
1. backspin - 4ch immersion - 5800
2. Ironman  - 7ch immersion -5860 ;D
3. Rockwell
4. Yodaman - 2ch immersion -5760Mhz
5. Sukiyaki
6. Klic
7. Mr.Zedooo - 4ch Boscam
8. Adder E2 5685
9. Kuzma - 32ch 5828MHz
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4988
Kakva diskvalifikacija za rusene vrata ste pukli ;)
Sto se tice varanja hvala bogu imamo svi kamere na kwodoima :)

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4989
naravno, mozemo komotno postavit koju kamericu pored vratiju pa da i to ''cheatanje'' bude zabiljezeno  ;D

imam ja sjcam viska

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4990
Pa nemamo baš svi kameru  ::)


A 10s kazne i vrata nisu aktivna do kraja utrke?
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4991
Kakva diskvalifikacija za rusene vrata ste pukli ;)
Sto se tice varanja hvala bogu imamo svi kamere na kwodoima :)


aha i onda ces se derat "taj i taj  nije proso preko vratiju"
daj molim te...
proci cu ti ak hoces pored vratiju neces ni skuzit da nisam tocno preko njih proso...
vodi se za tim da je brzi prolaz preko vratiju koja su srusena/strgana... znaci punom brzinom na bilo kojoj visini ti je lakse proc kad su strgana ak me kuzis kaj ti ocu rec...

zamisli si sad jos jednu situaciju... odvozi se 10ak utrka.. rulja vec pocne stvarat klanove..
natjecatelj A i B su full blizu i zna se da je natjecatelj A brzi na ravnom... bas slucajno on je u kompi s natjecateljem C koji je zadnji u utrci i namjerno srusi vrata krug prije kraja.. natjecatelj A ce bez beda presisat natjecatelja B na tom dijelu jer je brzi i nema apsolutno nikakvu prepreku ispred sebe...

da se razumijemo, diskvalifikacija je stroga mjera i slazem se.. neposteno u gore navedenom slucaju da natjecatelji A i B moraju ponavljat utrku zbog necije tuđe greske.
Al zato sluze ovakve teme da se o tom raspravi...

po meni, rejs je spoj brzine i preciznosti. ako nisi u stanju odvozit cijelu utrku kroz vrata, jbga stari...
na ovaj nacin ce i sporiji vozaci imat sansu nadoknadit brzinu kroz preciznost..
ak ti je bitna samo brzina, onda se napravi drag race :D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4992
naravno, mozemo komotno postavit koju kamericu pored vratiju pa da i to ''cheatanje'' bude zabiljezeno  ;D

imam ja sjcam viska

kaj ces pored svakih vratiju stavit kameru pa ce se nakon utrke gledat snimka ? kae ovo hokej i nba ? :D

prcam te malo Denke fkors... moze i to al bolje odrezi u startu rusenje vratiju i svi ce ti bit oprezniji

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4993
ma prcaj frende, kamera bi bila za video kasnije da se umontira

a kaj se tice pelanja, stavis coeka na svakih vrata ili dva, i nek lijepo pise

utrka 3 kruga i bok, ak ne prodjes vrata kazna 2-3-4 sec

posto ce jedan odvozeni krug biti 30 sec do jedne minute, tak je meni kalkulacija bila u glavi

fala bogu svi imamo mobitele i naci cemo ljude koji ce stopat
PO MENI, staza kakvu sam vam napravio na prelogu je cist ok, i levi i desni ;D krugovi, mislim da je to ok za sve, i nije teska. kad se slozi staza fino kruzas ispod da si naviknes prste, poslije samo papar

valjda vam je sad jasno zasto je tamo bila velika staza, zato da komotnije i brze mozes proci ispod svakih vratiju

nema se tu kaj puno filozofirat, po 3 pilota na stazu i bok

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4994
Idealno bi bilo da se prate svi koji voze. 
Npr. 3-4 voze i svaki ima po jednog sudca koji je spojen na njegov kanal i gleda dal vozi po putanji i kroz vrata.

Ovo nije nemoguće, jer će nas biti dosta, a i teško da će više od četvero ljudi moć vozit odjednom.