Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029585 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5010
Stara vrata su bila nepoderiva, dakle cijela prica sa krsenjem vrata nema smisla. Po meni vrata moraju izdrzat udarac quada pod svaku cijenu jer ce udaraca uvijek bit (bez obzira na kazne).


Registrirao sam se na MultiGP, ako se i ostali slazu mozemo preko njih napraviti utrku imaju odlican software.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5011
potpisujem ovo s vratima.. na zalost za sad to nije realno..
krsili smo i stara. doduse manje

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5012
Sto nije realno? Vrata su funkcionalna i stoje kod mene :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5013
zrokali smo i ta vrata ... zed mogu do imendana ovak kaj se mene tice... opet fulavas poantu... da su od betona... sto kad se neko zaleti u vrata i:
- prepolovi ih
- spiga ih da budu "neprohodna"
- na bilo koji nacin narusi konstrukciju vratiju u toj mjeri da ta vrata vise ne lice na ostala

i samo to je bitno u ovoj cijeloj prici...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5014
Možete pokušat s ovim zastavicama ko na flite testu ako ih neko ima. Njih je cini mi se teže skršit ili pogodit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5015
ma lako za to Toki.. od pravila smo dosli na to od kojeg materijala i koje konstrukcije trebaju bit vrata a fulana je poanta..
znaci svi ste za istu kaznu covjeku koji razvali vrata i onom tko ih promasi za metar ?
meni fine... al da ne bi poslije bilo...

brijem da ovo ekipa iz agencije cita, biljezi i smije nam se


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5017
Vozac formule jedan se zabije u zid i bude diskvalificiran?

U kojim to utrkama postoji tako glupo pravilo?

Ako cemo se utrkivati sigurno cemo se i zabijat, a ako mislimo u utrci letit ko penzici, cemu onda utrka?


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5019
Vozac formule jedan se zabije u zid i bude diskvalificiran?

U kojim to utrkama postoji tako glupo pravilo?

Ako cemo se utrkivati sigurno cemo se i zabijat, a ako mislimo u utrci letit ko penzici, cemu onda utrka?

coljo vidim da ti odgovaraju rasprave na forumu al daj da bar bude konstruktivno... usporedjujes neusporedivo.
vozac kad se zaleti u zid sretni su svi ak prodje neozljedjeno a taj zid je debelo osiguran...
ces ti platit osiguranje vratiju ? ako ces ih ti slagat svaki put ja ti odmah potpisujem da me boli zivo briga sta ce s njima bit...
al ti napominjem jos jednom.. doci ce ti na utrku neko ko ce ih krsit redovito i prolazit ce lišo (glatko) s tim..

a kaj se tice ganjanja vec sam ti reko.. utrke ubrzanja ti postoje pa se ganjaj sto brze..
ako ces vozit u krug onda moras malo i preciznost ukljucit...


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5020
U kojim to utrkama postoji tako glupo pravilo?

e da tu si dirnuo u bit problema... nismo nasli nigdje da se spominje pravilo u tom slucaju. tebi u prilog nikako ne ide Prelog jer su svi vidli sto se moze ocekivat... ne znam jel postoji negdje fotka kak je staza izgledala kasnije... da stvar bude gora ja koji nisam vozio sam skupljo to vase smece skup s Denisom...
ako si pobro nesto i ti onda isprike, nisam vidio..

o tom ti pricam.. ne postoji to nigdje zapisano i buduci da se pokrenula tema oko tog slucaja, a izuzetno je aktualna jer, ponavljam, sjeti se kako je staza izgledala kasnije, reko ajde da se dogovorimo i pokrijemo taj slucaj..

kuzis sad o cem se radi ?

zato nemoj konstatno pisat kak nest ne valja neg daj neko rjesenje..

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5021
Deca deca kaj ste se raspisali. Ja sam za onu staru foru kaj smo vozili npr na Sisi. Poslozimo ta vrata i vozimo jedan po jedan, kao neki timetrail. Ako fulas vrata, okrenes se i prodjes kroz njih, ako se skrsis odes po quad , ide drugi iza tebe. Zed ponese ona vrata , ona su bolja, bolje se vide i ful su cvrsta. A kasnije nabacimo coporativno jedan race kolko na stane, ionak nas je dosta sa 600mw tak da ce biti cirkus u zraku. Netreba komplicirati nesto sto nemoze biti jednostavnije, bitno je da se nadjemo i polomimo kantu propsa

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5022
fak jea.. moze i tak..
sam to je onda time trial ;)

meni pase sve ionak bum zadnji

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5023
Back, kao prvo, prvi sam i poceo skupljat vrata, to jest jedini sam sve stvari ostavio na livadi da bi razmontirao vrata!

A ako mislite imati takvu utrku, onda cu uzeti malu jedrilicu, pa cu se lagano vozat tamo, to jest ne isplati mi se uopce trosit benzin do Osijeka

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5024
Ajmo ovako ako je RACE onda se netko u istoj utrci treba utrkivati!? Nije fpv time tiral. Ne znam zašto ste zapeli za to rušenje gatova. jel postoji mogućnost da se gate učvrsti sa nekim komadom armature umjesto onih komadića drveta? isto tako ne kontam poantu u namjernom rušenju gatova!? Sumljam ako srušiš gate da ćeš nastaviti letjeti i imati šansu na napraviti rezultat. Ajmo da ja kao kvazi organizator dam par prijedloga i da usmjerim raspravu u nekom konstruktivnom smjeru.


-ovo mora biti race. trebamo vidjeti na konto prijavljenih koliko će se ljudi utrkivati istovremeno
-za ne praćenje staze/rušenja gatova predlažem ovako. Ako se ne prođe kroz gate ili ispred zastave da se obavezno mora ponoviti prolazak. Na zalost ne vidim načina kako bi mogli dodjeliti time penalty jer nemamo točno mjerenje vremena po krugu. Ako se gate sruši predlažem ponavljanje utrke ili mozda da se utrka nastavi sa prolaskom aproksimativno gdje je bio gate. Za to sve imamo sudce koji ce LOS pratiti utrku i ljude koji će se spojiti na kanale pilota koji se trenutno utrkuju i pratiti što se dešava.


Šta kažete na ovo?