Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029652 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5505
Bravo Suky majstore, ganjavela samo takva



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5508
Muzej muzej idemo u muzeeeej :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5509
Posto sam imao priliku da probam za vikend nove Dominatorke V3 od RcFrankye, to je onaj mali sto provlaci avion kroz vrata , htio bi reci sto mislim o njima. Znaci vec neko vrijeme koristim Dominatorke v2 i meni su ok. Prvo kad sam stavio te V3 bilo je ono WOOOW, slika je malo ostrija nego u mojima i meni je jedino bilo malo cudno sto je slika 16:9 dok je u mojima 4;3 pa malo izgleda razvuceno jer koristimo 4:3 kamere, ali nakon 10ak minuta se naviknes.To ce biti super kad pocnemo montirat 16:9 kamerice.  Ova fora sa faceplateom je super, fakat super sjednu cvike na glavu. Moje misljenje je ako imas vec Dominatoke v2 onda se neisplati upgrade na V3, mala je razlika ali nije vrijedna para, ali ako imas tipa Attitude, Predator ili nista onda definitivno DA. Evo i snimka od Frankye kako izgleda slika u njima, mada to nije ni pola feeling nego kad ih stavis na glavu jer je slika puno veca


http://www.youtube.com/watch?v=gq-1nK40t7w


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5511
Dobro jutro Denise , za mene nije iznenađenje.....znao sam... 8) 8) 8) ...Živio.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5512
Hvala gospon Mes ;D sto mi predvidjate u buducnosti  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5513
Polako osvajamo strana trzista mada je konkurencija opaka , ali pratimo u stopu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5514
That was the plan from the beginning  ;D

kad vec nece K-plus da bude sponzor onda su dobri i ameri  ;D

idemo dalje ne...  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5515
ok , cestitke i aplauzi!
ali ne kuzim sta sponzorstvo znaci , ako mi moze netko objasniti......

dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5516
Sto i inace znaci....

Sent from LG-G4


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5517
super , dobijes deset deka mortadele i sve pet :) ,zato i pitam šta ta sponzortva zance

dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5518
za pocetak dobis start paket kwod u svu opremu  ;D kako bi Mile rekao DJABE

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5519
A gle nista spektakularno. Znaci ekipa smatra da imamo letackih sposobnosti i da bi bilo mrak da na svoja videa tu i tamo nakeljimo njihov logo. To mene nista ne kosta , osim sto u vegasu nakacim njohove reklame. A zauzvrat ja , Ironic i Zed smo dobili kompletan quad u vrijednosti 350$.  E sad ako smatraju da si ok , posalju ti tu i tamo neki poklon, kao rezervne ruke za quad, meni su sad poslali rezervni cobra motor, airgate. U prvom mjesecu nam salju novi frame na test. Ali s vremenom bit ce toga jos