Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029639 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5520
to te ja pitam! :)
 u biti sam malo revoltiran jer nas iskorištavaju...
dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5521
Bez brige , nemozes balkanca zaje... A pazi ima nas u teamu cca 15ak pilota, par amera, australaca, španjolac i brate tri rvata. Pa ima nas svugdje, a da ne pricam da im mi najveci publicitet radimo. A sta da smo u Americi pa da rokamo po utrkama i meetovima, tu kod nas mrtvilo ali opako mrtvilo

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5522
Ništa, sljedeća godina će se zvati "Proljeće u Europi" :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5523
sto jest, jest !
dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5525
@Krešo , Ti , Denis i Zed ''držite'' 25% letačkog kadra... :o :o :o ...to je više nego dobro ali i  očekivano ,je jer sam  dvije godine pratio,likove  u inozemstvu , tko , što i kako ..znao sam i  vjerovao , a i sada vjerujem u Vas....Red , Rad i Disciplina ... :) ..naravno i talenat kod sve trojice... 8)
Živili
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5526
Jao koje divne rijeci gosp. Mes :) samo tako cemo dalje, praksa i samo praksa

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5527
Nisu to samo riječi već činjenice ,samo se namojte ''umisliti'' i sve će biti dobro. Molim Te Denis sasvim dovoljno je Mes,jer kada mi dodaješ lijepe pridjeve...osjećam se stariji nego što jesam... :D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5528
Hvala na lijepim riječima Mes! Trudit ćemo se dalje još i više nego prije ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5529
Ne ne, gosp Mes, respekt se sa godinama zasluzuje, i starijoj gospodi se tako obraca inace ;D
Iako sam skoro najstariji, ovi smrkavci nemaju takvog respekta prema meni :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5530
 ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5531
Ako se stvari poklope, spremam specijalitet za sjor Mesa, ali to cemo tek vidjet ovaj vikend. Mini quad special edition  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5532
Svaka cast decki, tako treba!  ;D
InnovationMatters

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5533
Za sve koji voze betaflight 2.1.5 evo mojih PIDova koji mi napokon rade kako treba, a ne da se ljulja ko barka na moru