Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029797 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5745
Živcirao sam se na livadi nekih 15 minuta, malo šutirao letjelicu i dobro je, prošlo. Treba popravit i ići dalje :P :P :P


Hvala na lijepim željama Mes!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5746
Suki vec sam ti rekao, letis mrak, lokacije su vam predobre, samo rokaj. Hvala Remote, nema sila je jaca u drugovima suborcima, ali nedam se jos  ;D . Zed ne pi... jucer si dobro vozil, kaj ti je danas bilo

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5747
neke virtualne smetnje su dosle, znaci snijeg u ocalama na svakom zavoju, ni pomislit preko drva ici  ;D

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5748
Krešo , još uvijek si No1 na našem nebu...a ako bude sreće (love) uskoro i na međunarodnom.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5750
 :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5751
Brm brm

Jebote kaj je dobar!!!
Kaj je to,neka zajebancija ili fakat postoji???
 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5755
Suki od graha ga moš' samo utušit :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5756
Suki ne prdi na prazno, vi ste postali ubojice na palicama. Evo iskreno Zed i Denis lete bolje od mene, ali tako mora biti, meni je to super, svaki put kad netko izbaci ludilo od videa ovog drugog tjera da vise trenka i da napreduje u skilu. Tako cemo jedino pratit ekipu vani. Zato su i decki upali u sponzorstvo DroneXLabs i danas je stigla nova nagrada za njihov trud.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5757
Dobre Yoda ne bi bas pretjerivao :D

Jos uvijek imas ninja muvze daleko bolje nego mi...jos puno sati u zraku moramo provest! Problem je ako ocu napredovar moram razbijat, a nemam para niti vremena sve krpat itd. Zato sam brutalno zahvalan na DXL-u bez kojih bi vjerojatno vecinu vremena bio prizemljen. Naravno, jos vece hvala ide Denketu koji mi je vec dvaput preslozio quad savrseno (kad sam bio down) i spasio me kao pravi prijatelj. U tom je cijela spreha, ekipa je predobra!!

Mislim da smo svi jako puno napredovali...mozda nas ima manje od deset, ali svi ubijaju!
Kad bi bar Back i Klic vise pelali...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5758
Evo mikronac, haha , kako je fora i jos leti na betaflight, pa ja cu poludit. Sklopio ga za frenda, malo se ganjao po kuci i skrsio prop , sad moram raditi lupinge oko lustera

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5759



U    Sekiiii, na ovog sam ljubomoran  :P :P :P