Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029536 times) previous topic - next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6375
Evo zasad preslozena oprema na novi frejm, kombinacija samoborskog aliena i tko zna cega , malo sam ga obarvao bas da nebude klasika karbonjara kao svaki. Pao maiden, leti nice  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6376
Ironik.... mogel si ove rezove na rukama zakitati s necim.... :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6377
Nece da punke NIKAD  ;D moj jos dan danas trpi gadan teror

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6378
Ma samo kozmetički... Ljepše bi izgledalo

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6379
Vanzemaljac prosao test, leti ko nov 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6380
Prekrasno druženje danas na livadi , hvala dački .Popila se i koja pivica za vatrene ,skupila se bojica , uredno su i podšišane sve krošnje tako da Zrinjevac nema više kaj raditi . :D

https://www.youtube.com/watch?v=21GmMWbZwM8
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6381
To je Kreso letio tvoju pilu?

Dere se ko da je na 12S :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6382
Naravno ...to je prepoznatljiv stil Velikog Majstora  8) 8) 8) bilo je uživanje gledati.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6383
Ovo sam ga ja probao prije tuninga, ali ubrzo je minic bio spojen na dijagnostiku i nakon toga to je bilo nebo i zemlja 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6384
To je Kreso letio tvoju pilu?

Dere se ko da je na 12S :)

Da .bolje da ga on skuca u drvo nego ja  :D.Sad barem znam kak to može letjeti. Skurilo se posle desetak batki ide super.

Nije imalo smisla posle njega stavljati video.Ironic ga je isto vrhunski istiskao ali je gopro nažalost bio zgasen.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6385
Ma rekao sam ti Laser, samo dodji i u pola sata ces saznati vise od nas nego da gubis vrijeme surfajuci. Ma pila ti zakon leti , a i ja da probam taj famozni kiss. Ali nije da pomazemo samo tu kod nas, ima jedna skupina Poljaka koju sam upoznao kad sam bio u Gdansku, gledam video od lika i kazem mu daj da ti to malo podesim preko teamviewera. Vraca se lik sa livade sretan kao da je dobio na lotu. To mi je bas gust kad nekom uspijes podesit stroj , jer i on sad moze gustat dok leti


http://www.youtube.com/watch?v=rpRFic2kky0&feature=youtu.be

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6386
Bilo odlično danas. Hvala laseru na osvježenju. Ja sam skoro drvo srusio sa zadnjom batkom hahahaha ali tu su dijelovi da se mogu mijenjati.
Mozda nas zaposle u zrinjevcu hahaha

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6389
Odi u Lesninu i Bauhaus po sponzorstvo!!!! :)


Btw. Great flying!!!!