Skip to main content

Topic: Pomoć pri odabiru modela oko 2m (Read 5574 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoć pri odabiru modela oko 2m

Nači ovako, upecao sam se malo za termiku i slope i sad tražim alloround model koji će mi omogućiti obadvoje. Želim model s kojem mogu doć na slope i letjeti u srednjem vjetru bez problema a svejedno doći dolje na kanala ili travicu i skupit bilo koji stup ili balončić. Mora imat alerone/flaperone može i alerone i flapse. Zamišljao sam neki V rep, meni 3 puta ljepši od klasičnog i imam saznanja da se bolje ponaša na padini. Raspon 1700-2100mm.Mora bit ispod 200€. Serva, regler i baterije 3s 1200 imam. Težina max 900g rtf.
Ovo su mi opcije za sada:
1.zasada moj favorit. Rtf 600g
http://www.modellhobby.de/ART-HOBBY-Sky-EV-2,00m.htm?shop=k_staufenb&SessionId=&a=article&ProdNr=2370084&t=3&c=31&p=31
2. Ovo: jako ljepi model i ljep finish ali nije v rep.
http://www.flyfreak.net/samogradnja/kompozitna-jedrilica-w-01/
3. Guppy hot jedini problem ako ga sad počnem radit neznam dal bu gotov na proljeće.
Ovo je primjer modela koji bi uzimao u obzir da r2hobbies još radi.
Danas sam ga probao na padini.
http://www.flyingcattokyo.sakura.ne.jp/zz_EPReview/FC-Passer-X/Passer-X%20ARF%20airplane.htm
Molim vaša mišljenja i prijedloge drugih modela.
Hvala
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pomoć pri odabiru modela oko 2m

Reply #1
Znam da znaš ali na HobbyKingu imaš dobrih dvometrašica  za manje od 200Eura  :) .

Odg: Pomoć pri odabiru modela oko 2m

Reply #2
Hk je k za to kaj ja želim. To su sve Kinezi i većinom slabo složeni i preteški modeli. Ok za epo modele ali ja tražim konstruktivni/kompozitni model ljepih karakteristika.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pomoć pri odabiru modela oko 2m

Reply #3
Ja sam siguran da ti jedan od Vukovaraca (wink wink) moze sloziti nesto jaaako lijepo. Hmmm?

Odg: Pomoć pri odabiru modela oko 2m

Reply #4
Ak ti se da ,odi na njuskalo.hr tamo sam videl dvometrašice je neko prodaval i to lijepi modeli ali ti imaš 200Eura pa bi si mogo priuštiti jednu.Uglavnom krila su ručni rad bili i vrlo su lijepi i baš ono kaj ti tražiš kolko sam skužio po slikama sa linkova ;)

Odg: Pomoć pri odabiru modela oko 2m

Reply #5
Ja sam siguran da ti jedan od Vukovaraca (wink wink) moze sloziti nesto jaaako lijepo. Hmmm?
Hahahahah, slažem se i trenutno pokušavam nać neki nacrt V repa nekog 2m elektro ili slope modela.
Jedini problem je ti da je trup dosta uzak pa treba kupit nove uske baterije koje mi probijaju buđet. :'(
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pomoć pri odabiru modela oko 2m

Reply #6
Jedini problem je ti da je trup dosta uzak pa treba kupit nove uske baterije koje mi probijaju buđet. :'(


Moze link za takve baterije!? Zanima me na sta tocno mislis?!
Thx




Odg: Pomoć pri odabiru modela oko 2m

Reply #10
Odlučio sam se za w0-1 s V repom od Atlantisa. Radovi počinju uskoro pa budu slikice kad je gotov te dođe u moje ruke. ;) ;D
Spektrum dx7s i razni modelčeki