Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 329462 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #691
Dag, a šta je bilo s kvadom? zašto je vrisnuo s neba? da se nije baterija ispraznila?
FY680, E600, Naza M-V2, miniquads

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #692
Batka je bila na 11,2-11,1 kad se izvrno trbuh gore. Najvjerojatnije Escovi odustali spojeno sa nazom koja nije najbolja u spustanju i baterijom koja je gore pa kad se jednom okrenuo, vukla je dalje dolje. Ali super sam prosao!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #693
opako! dobro je da nije nad morem negdje, imaš sreće! FC je naza lite?
FY680, E600, Naza M-V2, miniquads

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #694
Yes, upgradeana na v2.



Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #697
Ovo je još jaća stvar .batka može odletiti i piši kući .5 g težine .


Taj loc8tor sam planirao uzet kad sam izgubio quad, no uzimam si ipak klasicni beacon, pa cu se time igrat dok ne sredim novi stroj. Ionak nakon gubitka nemam volje letit bez pouzdanog backupa.
Naravno, ovaj screamy sam narucio cim je izaso, tri dana nakon pada strojceka :)




Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #701
Nisam Te dugo komentirao ''Oče hrvatskih malaca''...ovo u 0:56 je pravi okret....LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #702
Hvala Mes, a znas kako je uvijek isprobavas nesto novo. Jesi vidio koliko se ljudi zarazilo minijima, cak i kod nas

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #703
Znam dragi Krešo ...to sam i predvidio prije dvije godine (na forumu) a Tebe sam odmah prepoznao kao predhodnika i vođu (25ice)..Puno zdravlja i novca Ti želim.
 :) :) :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes