Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 325621 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #272
zakon ! :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #273
Koja je to ekipa ;D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #274
Ekipa u mutnom ;D neki drajvaju po zraku neki po vodi :D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #275
@Živio Igore , ovo je dobro da se vide i piloti ,jer oni predstavljaju   ''Krešin Leteći cirkus''..... a mogao je netko i tebe ''uslikati'',na kraju meetinga ,pa da budete u kompletu.... ;) :)...zabavili ste me uistinu i želim Vam još puno ovakvih druženja LP .
Mes.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #278
Ovo je dragi Dag,nakon Krešinih ''ludorija'' ,pravi odmor za živce... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #279
Dag ovo je mrak, e kaj si ostao bez batki pa si u jednom trenutku nosio quad u rukama  :D  ili trenkas da lovis nase

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #280
To sam malo htio pasa snimit... A nije mi fora ganjat ga na fpv. Zao mi je ko pasu sto mi je zadnju snimku goprp izbrisala, snimao sam okomito dolje iznad psa, lisce se od njega micalo na sve strane a on faca u sredini. Dodem doma kad ono nije snimilo govno.

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #281
Nego reci ti meni kako napreduje sklapanje formule

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #282
Gjovna iz Branimirove jos nisu pustila Immersion i Naze tako da smo on hold. Grrrr

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #283

Nego reci ti meni kako napreduje sklapanje formule

Sad sam bio u Branimirovoj jer mi je bilo cudno da vec tjedan dana od sto sam im poslao papire nema pomaka. Opusteno su mi rekli da proces traje 10-15 RADNIH DANA. Ajde, do proljeca ce mi doc...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #284
Meni ti je punjač ležao 12 radnih dana kod njih. Jučer stiglo. Bude sad skoro i tebi valjda ;)