Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 325651 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #840

heh da... samo kaj traje po uputstvima jednu minutu... a prva testna bombica je trajala cca 15 sec jer smo prebrzo isli sa minijima.. sad smo pametniji pa spoooooooro  ;D

danas sam nabavio jos jedan pyro proizvod pa cemo valjda imati i to u sljedecim videima

Daj Denis žrtvuj jedan quad, stavi ga na raketlin i wush! Imas ih toliko, neces ni skuzit a mozda prezivi!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #841
ma znas da mi nemoras nagovarati dva puta  ;) aliiiiiiiiiiiiii nemam toliko dovoljno jaku raketu da ga ponese bez problema gore... ali neke rakete su za sutra u igri  ;D

imam dva luda samoborca koja su zagrizla u miniquad ludnicu i fpv.. tako da necu vise toliko quadova imati vise.. zasad




Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #845
Letio sam 2 batke po 16min to je bilo do 3,65V pod teretom (14,6V), mogao sam komotno nastaviti letjeti još koju minutu, kasnije kad su odstojale napon se popeo na 3,8V s time da izvađene iz auta su mogle imati 10-15 stupnjeva u plusu.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #846
Meni se prepolovio flight time kad sam jucer letio. 4s 5,6 mah. Tvoje se super drze!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #847
Kolko maha i Ca su ti te batke koje letis?

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #848
Odlicno Franky, gadno kad je sve bijelo a ti pratis bijeli avion,  ::)

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #849
Tnx!
Dag - Kod mene su dosta predimenzionirane batke, a to dolazi do izražaja kod tako nislih temperatura, Tattu 6750mAh 4S 25C, recimo da sam mogao još bar 2min, jer se taman napon na 14,7V stabilizirao i sa te točke je jako polako padao dolje, to bi bilo 18min, inaće može 23-24min, ipak se dosta gubi, ali to je sasvim normalno jer baterije su bile doslovno ledene poslije leta, nisu uspjele održati ni početnu temperaturu (nije zatvoren tip koptera pa je zrak cirkulirao oko baterije).

sekile - A tek drveni prsti, inaće imam glatke poteze na yawu a ovo sad baš se vidi  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #850

Tnx!
Dag - Kod mene su dosta predimenzionirane batke, a to dolazi do izražaja kod tako nislih temperatura, Tattu 6750mAh 4S 25C, recimo da sam mogao još bar 2min, jer se taman napon na 14,7V stabilizirao i sa te točke je jako polako padao dolje, to bi bilo 18min, inaće može 23-24min, ipak se dosta gubi, ali to je sasvim normalno jer baterije su bile doslovno ledene poslije leta, nisu uspjele održati ni početnu temperaturu (nije zatvoren tip koptera pa je zrak cirkulirao oko baterije).

sekile - A tek drveni prsti, inaće imam glatke poteze na yawu a ovo sad baš se vidi  :D

Bas sam si razmisljao upakirat batku u onu bijelu spužvu u kojoj televizori dođu da joj malo pomognem...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #851
To bi pomoglo dosta, jer bi lakše održavala početnu temperaturu, ja ću isto za slijedeče letenje namontirat spužvu oko baterije.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #853
Znaci sredio si tx.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #854
Ne ovo je drugi quad