Skip to main content

Topic: Projekt:E-Sky :Honey Bee King 3 (Kit) (Read 3935 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Projekt:E-Sky :Honey Bee King 3 (Kit)

Uglavnom totalni sam početnik sa helikopterima  pa za početak da sa nečim krenem :P :) .Danas dobio E-sky(Kažu neki FrSky) 6CH  helikopter za povoljne novce u kit sistemu :) ,u tom kitu  je samo helikopter i motor,imbus 1.5mm ključ i križni odvijač.Eto sada treba polagano skupljati novce i nabavljati dijelove da ovaj meni lijepi helikopter može poletjeti.Setup već imam sastavljen na papiru,neću ga sad pisati ali ako nekog zanima rado ću mu ga preporučit i napisat :)
Neke specifikacije helikoptera:
Dužina:550mm(bez elisa)
Visina:200mm
Dužina sa elisama 600 mm
Širina:130
Težina:odprilike 390gr(prazan)
Omjer:14:1:4.44
Motor:Esky 400 ,10T  odprilike 3800KV
Elise(Blade):Drvene,stražnje plastične
6 kanala helikopter
Frame:Plastičan
Neki dijelovi su karbonski ili aluminijski sa mogučnosti upgradea na aluminij ili carbon,uglavno za ovaj helič ima gomila dodatnih i rezervnih dijelova lako dostupnih na internet shopovima :) ;) .Pitanje je koja je to klasa ,meni liči na 400? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
SLIKE :) :


Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King G3 (Kit)

Reply #1
Izmjeri sablje pa ces znati ;)

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King G3 (Kit)

Reply #2
PRIJE 250 ;)

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King G3 (Kit)

Reply #3
Evo piše u toj tablici da je 300, sorry što sam manuo. Sretno s helijem i sretno učenje sa što manje neplanskih sletanja  ;)

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King G3 (Kit)

Reply #4
Da ti ne pokvarim gušt, imao sam ga ja, kupio novog novcatog.
2 mjeseca sam se borio s njim i nisam uspio niti hoover, a kamoli nešta letjeti.
No moj minus je bio to što sam ja imao RTF varijantu, sa njegovim original daljinskim koji je drek.
Helić sam prodao , žao mi ga je bilo letjeti i mučiti se s njim da nešto ne pokidam, no kolega koji ga je uzeo imao je "normalnu" stanicu i kaže da je helić čisto OK i da dobro leti.
Da sam onda imao barem DX6i stanicu koju sam kasnije nabavio, igurno bi to išlo puno bolje.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

 

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King 3 (Kit)

Reply #5
probaj zamjeniti kanale na prijemniku
strong, light and cheap - choose two

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King 3 (Kit)

Reply #6
Ako se rotira i kada ga dignes na metar-2 reversaj gyro .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King 3 (Kit)

Reply #7
Molim te nemoj reversati gyro, nego imas gyro gain koje treba pojačati.


@modernwarfare
molim te nemoj davati savjete ako ne znas o čemu pričaš!

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King 3 (Kit)

Reply #8
Normalno da tail ne možeš štelati u sobi. Samo kada bi reversao gyro onda bi ti se vrtio zajedno sa sabljama:/

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King 3 (Kit)

Reply #9
Bitno je da dela
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Projekt:E-Sky :Honey Bee King 3 (Kit)

Reply #10
Ma samo hrabro naprijed...
Lp,
Alex