Skip to main content

Topic: hobbyking - koliko traje dostava (Read 18793 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hobbyking - koliko traje dostava

Pozdrav,
Većina vas kupuje na hobbykingu, pa sam i ja nešto naručio još u 9. mjesecu.
Shipano je 02.10. a danas je 1.12. i još ništa stiglo nije.
Budući da mi stvari sa eBaya dolaze max za mjesec dana, pisao sam im da nisam ništa primio, ali su me glat odjebali, kao nisam platio za registered pošiljku nego običnu, pa oni ne mogu utvrdit šta je sa pošiljkom, samo to da je 02.10. poslano iz njihovog skladišta.

Koliko vama prosječno traje dostava iz navedene trgovine?
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #1
7-15 dana, ovisi o velicini paketa


Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #3
11 i 12 mjesec su navek kriticni....
a prošle godine je to eskaliralo do mjere da su mi paketi iz 12 i 1 mjeseca dolazili u 3 i 5 mjesecu...


imaš gore temu " da li vam dolaze paketi " pa si pogledaj malo i sve ti bude jasno
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #4
evo danas mi dosao jedan, narucen prije 11 dana

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #5
Naručio sam 2 paketa ,jedan 03.11 a drugi 14.11, ovaj koji sam naručio 14-tog stigao mi je danas,a prvog još nema!
Po broju pošiljke vidim da je na obradi na carini,a u tom paketu sami šarafi,jedva čekam da im vidim facu kad mi zbroje PDV na 100kn ;D

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #6
kod mene od 10-47 dana...

nikad ne znaš kak će ispasti, naravno ne računam u zastoje koji su uvijek oko nove godine, odnosno nekad oni sami objave da nešto šteka i sl.

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #7
ja onaj unregistered paketić čekam već tri mjeseca :-[ , tu stvarno nema pravila. Nekad vječito traje dok ode iz skladišta, ak nije to onda čeka sto godina na avijon, ili naša pošta otme paketić, wtf idem u kinu po robu :D

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #8
Ja cekam paketic koji je poslan 12.10. a tri paketica koja su poslana krajem desetog mjeseca dosla su nakon 10 dana. Svi su podjednake velicine, ne razumijem zasto jednima tolko treba

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #9
jel imaš tracking number od ovog koji je zapeo?

da vidiš di je točno sada.

http://ips.posta.hr/

ako se radi o unregistered.... nema pomoći.  :(
ja nisam nijednom tako ni uzimao, razlika u cijeni je nikakva, a ovako znaju da se može pratiti di je paket pa nekako prije dođe.  ;D
10-15 dana je prosjek. za običan registered,  a EMS dođu i prije, kroz svega par dana.

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #10
Jegiba, onda ništa od mog prijemnika  :(
Naručio sam jučer još 2, ali ovaj put registered, jedino je opet u backorderu, pa dok se pojavi, možda i stignu do uskrsa ili do ulaska Hrvatske u EU. Tada će biti možda i kod nas Orange prijemnika po toj cijeni.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.



Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #13
Ono kaj sam naručio prije cca 2 tjedna,u više navrata,stiže svaki drugi dan po nešto,ali isti tako motorić od 10-tog mjeseca niente! :(
Već sam im dvaput slao pritužbu,ali uvijek stiže odgovor da si ga tražim kod susjeda,sluge,popa,direktora...fak!

Ah,što reć,nije mi suđen taj brushless...

Krasny
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #14
Ja sam naručil,tj.plačeno je 1.12. i još je u Hong Kong-u :(
Robert