Skip to main content

Topic: HobbyKing Singapur? (Read 3458 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HobbyKing Singapur?

Gledam jednu pošiljku od HobbyKinga na IPS Trackingu, šalju mi je iz Singapura?

7/12/2011 1:49:00 PM    SINGAPORE       Receive item from customer (Otb)       
7/12/2011 2:49:00 PM    SINGAPORE    SINGAPORE    Insert item into bag (Otb)
MAK Zapad

Odg: HobbyKing Singapur?

Reply #1
a jel je u paketu koja baterija?
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)


Odg: HobbyKing Singapur?

Reply #3
E zato ide preko Singapura ...
Nisam to nit ja znao do neki dan dok mi nije Diogen to rekao.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: HobbyKing Singapur?

Reply #4
Taj Australac je fakat igrač, razbaco se ko đubre po vinogradu s tim hobbykingom  :D
MAK Zapad

Odg: HobbyKing Singapur?

Reply #5
E da, a zamisli moj kinez kojim kontaktiram radi jedne nestigle poslijke je zapravo afrikanac.
Tu mi se cini da kinezi jedino proizvode ove nase igracke a ova nadgradnja su sve samo ne čajnezi.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: HobbyKing Singapur?

Reply #6
izgleda da se i moj paket baterija razbacuje po faking pošti u singapuru..

Odg: HobbyKing Singapur?

Reply #7
Inače, meni je jednom došao paket sa ovim sadržajem:


return of Spadalica!!!
http://www.rc-book.com/hr/user/dabeast
za pregled profila potrebno je otvoriti profil na
http://www.rc-book.com/

Odg: HobbyKing Singapur?

Reply #8
Mislim da ima i na hobbyking forumima da zbog jedno tri četiri požara u hongkong pošti više ne šalju lipo preko HKposta.

Al čudno mi je što na ips.posta.hr nemam nikakvu informaciju o paketu, dok u swisspost trackingu imam samo ovo :

Date    Time    Status    Processed by    Notes
Thu 28.07.2011    12:15    ITM_EXP_10 Mailed    Swiss Post SINGAPORE    
Thu 28.07.2011    12:15    ITM_EXP_20 Arrival at border point of origin country    Swiss Post SINGAPORE    
Thu 28.07.2011    13:09    ITM_EXP_65 Departed transit country    Swiss Post SINGAPORE    
Thu 28.07.2011    13:09    ITM_EXP_60 Departure from border point of origin country    Swiss Post SINGAPORE

Da sam znao razdvojio bih pošiljku ..