Skip to main content

Topic: Pošiljke iz Lindingera (Read 6537 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pošiljke iz Lindingera

Jel ima tko iskustva sa kupovinom aviona iz lindingera?
Kupio bi manji avion oko metar raspon krila pa me zanima kako to oni zapakiraju, jel avion dođe citav il dobije visak dijelova u transportu.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #1
Ja sam narucivao od njih i odlicni su.
Double box pakiranje,
odgovaraju na mail, preporucam.

Ako imas adresu u EU free shiping,
ako u hr odbiju PDV tako da ti pokrije postarinu.

Carina uvazi njihov racun.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #2
Jel znas kolko je maksimalna vrijednost paketa kojeg carina nece carinit?

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #3
Na to ne bi previse racunao,
oni stavljaju racun i to je ako prodje prodje.

Ako to zelis izbjeci moras sam prevesti preko grane a primiti u sl ili hu.

Mala kutija mozda prodje ali ne bi 100% garantirao.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #4
inace 160 kn a to ti mora biti neka sitnica.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #5
Kupio sam do sada dva modela kod njih, 20 eur postarina i skidaju porez, cijene su ok, i ja se pridruzujem  preporukama.


Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #7
Upravo danas nakon vise narudzbi od njih dobio model bez trupa .... Krila , vertikalci, kaputaz sve je unutra ali fali trup. Posto je rjec o vecem modelu vjerojanto nikome se nije dalo kontrolirat nego su samo zapakirali ono sto su kinezi poslali  :o . Poslao sam i mail, sada cemo vidit kako cemo to rjesit. Nazalost moju nije rjec o jeftinom modelu pa da se ne zamaram previse :-[ . Ne vjerujem da je netko ukrao to iz paketa jer neznam sto bi netko samo sa trupom, a i skuzili bi na carini posto uvjek vagaju pakete kada im stignu i usporedjuju poslanu tezinu i ova koja je kod njih.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #8
Upravo danas nakon vise narudzbi od njih dobio model bez trupa .... Krila , vertikalci, kaputaz sve je unutra ali fali trup. Posto je rjec o vecem modelu vjerojanto nikome se nije dalo kontrolirat nego su samo zapakirali ono sto su kinezi poslali  :o . Poslao sam i mail, sada cemo vidit kako cemo to rjesit. Nazalost moju nije rjec o jeftinom modelu pa da se ne zamaram previse :-[ . Ne vjerujem da je netko ukrao to iz paketa jer neznam sto bi netko samo sa trupom, a i skuzili bi na carini posto uvjek vagaju pakete kada im stignu i usporedjuju poslanu tezinu i ova koja je kod njih.

Znači pošiljka je sigla na tvoju kućnu adresu. Koliko si carine platio u odnosu na cijenu naručene robe, ako nije problem da vidim koji je odnos cijen robe carina.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #9
Da posiljka dolazi na kucnu adresu. Platio sam 23 % PDV-a i to je to ... Neznam one pizdarije koliko su jer se sa time ne zamaram i nsasa posta uzme 40kn za dosatavu od carine do kuce ne pitaj kako i zasto jer neznam i nezanima me . To je tako , prihvatis stvari kako idu i gotovo, niti je to do one zene na salteru niti do ikoga osim do uprave poste.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #10
Jesuse , hvala na odgovoru. Taj me Lindinger škaklja dugo i nikako se odlučiti i naručiti. A da ima lijepih stvarčica, ima i to puno.
Možda Djeda Božićnjak svrati do Lindingera.
Još jednom hvala.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #11
kako je završilo sa reklamacijom?

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #12
Jesuse , hvala na odgovoru. Taj me Lindinger škaklja dugo i nikako se odlučiti i naručiti. A da ima lijepih stvarčica, ima i to puno.
Možda Djeda Božićnjak svrati do Lindingera.
Još jednom hvala.

Ma sa njima stvari stvarno idu glatko uglavnom ... Evo do sada nije bilo nikakvih problema u vise narudzbi. Kolege koji su narucivali su isto uglavnom bili zadovoljni. Za cjenu postarine od 20e ne isplati se ic po model. Nasi naplate carinu ali ionako je tesko prevest nesto tako veliko preko granice bez carine.

kako je završilo sa reklamacijom?

Evo nakon natezanja sa par mailova, proizvodjac mi salje novi trup i stvari koje su se ostetile u transportu. Sumnjali su da je mozda netko drugi otvorio paket, ali kada sam im slikao njihovu vanjsku kutiju di se vidi samo njihov selotep bilo im  je jasno da nije nitko otvarao paket.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #13
A kako ide s plaćanjem kod Lindingera?? Samo da nije Pay pal.

Odg: Pošiljke iz Lindingera

Reply #14
A kako ide s plaćanjem kod Lindingera?? Samo da nije Pay pal.

Visa Electron , mozes i preko bank transfer ( no banka uzme nekih 90 kn provizije), ima sigurno jos mogucnosti ali ove sam probao.