Skip to main content

Topic: Novo ogranicenje za baterije HK (Read 3278 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Novo ogranicenje za baterije HK

Attention
Due to recent changes in Air Transport safety, we cannot ship orders from Hong Kong containing a box length of more than 1 meter with Lithium batteries of more than 1,000mAh
Please kindly order your batteries and large planes separately.
Orders from our regional warehouses (DE,US,AU,UK) are not affected by this restriction.

Odg: Novo ogranicenje za baterije HK

Reply #1
Nije bas veliko ogranicenje :D, u kutiji vecoj od 1 metra nesmiju biti baterije kapaciteta veceg od 1000 mah-a.

Odg: Novo ogranicenje za baterije HK

Reply #2
jep.. baterije već nekoliko mjeseci idu odvojeno iz HK u singapur, pa swiss postom malo po europi.. pa tako nakon podužeg tumbanja do nas..

Odg: Novo ogranicenje za baterije HK

Reply #3
dobro je,vec sam se uplasio kad sam krenuo da citam temu.a sto se tice te sviss poste,muka mi je od njih,teba im 10dana da dodje do mene od kada napusti hk dok kod obicene stigne za 5dana

Odg: Novo ogranicenje za baterije HK

Reply #4
Do prije se moglo mislim do 3000mAh, nije neki turbo problem, narucim bateriju odvojeno,
ali je svejedno gnjavaza.

Najvise me nervira ogranicenje do 1050mm duzine paketa ( 1050mm vec ne prolazi recimo FPV Raptor) te 2000 ukupno,
zbog toga ne mogu naruciti EDGE superlight, moneyshot, ... hrpu modela ispod 4 kg ( jos jedno ogranicenje).

Odg: Novo ogranicenje za baterije HK

Reply #5
Lijepo piše da kupnjom u Regionalnim EU trgovinama nismo izloženi navedenim restrikcijama,ali su i cijene paprene i nije besplatno slanje van EU zemalja.

Odg: Novo ogranicenje za baterije HK

Reply #6
Nije bas veliko ogranicenje :D, u kutiji vecoj od 1 metra nesmiju biti baterije kapaciteta veceg od 1000 mah-a.
znaci u manjoj moze biti
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak