Skip to main content

Topic: Vic do vica (Read 725729 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Vic do vica

Reply #285
Mujo sav iznerviran dolazi u biblioteku: - Jarane, vraćam ti ovu knjižurinu, nije nizašta, previše bolan likova, a nigdje zapleta! - A ti si nam znači uzeo telefonski imenik!

Odg: Vic do vica

Reply #286
Evo još jedan:
Dolazi Mujo kući sav krvav,kaže Fati:\"Fato,Fato,udario me Haso ciglom!!!\"Fata:\"Jooooooj,jadna jaaaa!!!\"Kaže njoj njoj Mujo:\"Aprilililiiiii.Nije ciglom nego štanglom!!!!\"

Odg: Vic do vica

Reply #287
Evo jedan -''Bez riječi''
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vic do vica

Reply #288
Četiri prijatelja se nakon dugo vremena ponovo sretnu na nekom prijemu. Nakon nekoliko pića,
jedan ode do WC-a, dok ostala trojica krenu priču o svojim sinovima.

- "Moj sin je moj ponos i dika", reče prvi.
- "Počeo je raditi za uspješnu kompaniju kao niski činovnik. Studirao je ekonomiju i menadžment,
lagano se peo uz ljestvicu, da bi na kraju postao predsjednik kompanije. Toliko se obogatio da je
prije par tjedana kupio najboljem prijatelju novi mercedes za rođendan."

- "To je sjajno!", odgovori drugi, "I moj sin je moj najveći ponos. On se zaposlio u avio-kompaniji,
pa je, usput, položio i za pilota. Kasnije je postao partner u kompaniji, a sada je i većinski vlasnik.
Prije dva tjedna je svom najboljem prijatelju kupio avion za rođendan!"

- "Pa to je fenomenalno!" kaže treći, "I ja sam u životu najponosniji na svog sina. Moj je završio fakultet,
i osnovao svoju građevinsku tvrtku.. Prije dva tjedna je i on dao lijep poklon svom najboljem prijatelju - kuću od 300 kvadrata!"

Dok su međusobno čestitali na uspjesima svoje djece, vraća se četvrti iz WC-a i zapita zbog čega ovi čestitaju jedan drugom.

Ovi mu objasniše i pitaše ga šta njegov sin radi.
- "Moj sin je gej i zarađuje kao striper u noćnom klubu", odgovori ovaj.
- "Kakva šteta... Kakva sramota... Kakvo razočarenje...", rekoše ostali.

- "Nisam ja razočaran ni osramoćen.", odgovori ovaj, "Moj je i volim ga kakav god da je.
A i ne ide mu loše. Prije dva tjedna mu je bio rođendan,i dobio je novi mercedes,
avion i ogromnu kuću od trojice svojih momaka."


nisam mogao da ga ne objavim
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Vic do vica

Reply #289
Marjane, vrlo dobro...nikad ne znaš što ti nosi život.... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vic do vica

Reply #290
Jedan sličan;

Kaže sin mami: Mama sviđa mi se ova cura i ženio bih je ali mi tata kaže da mi je sestra.

Kaže mama sinu: Ne brini sine samo ti nju ženi nisi ni ti njegov sin.

Odg: Vic do vica

Reply #291
Jedan sličan;

Kaže sin mami: Mama sviđa mi se ova cura i ženio bih je ali mi tata kaže da mi je sestra.

Kaže mama sinu: Ne brini sine samo ti nju ženi nisi ni ti njegov sin.

hahahaha odličan :)

Odg: Vic do vica

Reply #292
Bravo Damire ,  ;D ;D ;D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vic do vica

Reply #293
Još malo crnjaka
 
Pita sin mamu: mama što je to incest?
Šuti sine i hebi
________________________________
Ivica ti to bolje radiš od tate.
Znam to mi je i mama rekla.
________________________________
Ne znači da si peder ako spavaš sa muškarcem, možda si pop.
________________________________
Šta je zajedničko za Mileta Kitića i Novaka Đokovića?
 - Prezime!
________________________________
Kakva je razlika između društvenih mreža i zatvora?
- Nikakva. Sjediš, gubiš vrijeme i pišeš po zidu.
________________________________
Šta Bog ne voli čuti?
- Kad plavuša kaže: „Iz mojih usta u božje uši.“
________________________________
 


Odg: Vic do vica

Reply #295
Dolazi otac kući i zatiče svoju kćer sa vibratorom. Sa suzama u očima pita je:
- Što to radiš?
A ona odvrati:
- Da se suočimo sa činjenicama: imam 46 godina, ružna sam, debela i nezanimljiva, bolje od ovoga ne mogu.

Sutradan kćer dolazi s posla i zatiče svog oca kako sjedi i gleda televiziju, u jednoj ruci pivo, u drugoj vibrator.
- Što to radiš tata?
- Evo, pijem pivo s zetom.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Vic do vica

Reply #296
Bakica došla kod doktora s neugodnim problemom.
 
- Doktore, prdim non stop. Nije da mi smeta, jer nit se cuje, nit smrdi, ali bih voljela da se riješim tog problema. Evo, od kad sam u ordinaciji, bar sam dvadeset necujnih, bezmirisnih ispustila.

Doktor joj prepiše neke pilule tri put na Dan. Za nedjelju dana, bakica na kontroli...

 -Doktore, problem je još gori!! Prdim i dalje nesmanjeno, i dalje su necujni, ali sad smrde k'o djavo!!!

Doktor odgovara: - Odlicno, sinuse smo procistili, sad da vidimo ... šta ćemo sa sluhom!?
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

Odg: Vic do vica

Reply #297
ja u ovaj avion nebi sjeo  :D

[attachimg=1]
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Vic do vica

Reply #298
mozda u GROB160 :D haahha