Skip to main content

Topic: Vic do vica (Read 725738 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Vic do vica

Reply #690
ajd nabrzinu jedan kratki, električarski ...

Sreo Suljo Muju: đes', ba, Mujo, šta se radi?
- A evo idem platit' struju…
- Ma dobro to, a inače??
- A inače će mi je isključiti….

Odg: Vic do vica

Reply #691
[attachimg=1]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Vic do vica

Reply #692
Mali Perica na farmi ...

Farmer se dovezao do farme svog susjeda i pokucao na vrata.
Dečko od oko 9 godina mu je otvorio, a farmer ga upita:
- Da li su ti mama i tata doma?
- Ne, otišli su u grad.
- A tvoj brat Stipe, je li on kod kuće?
- Ne, i on je otišao s mamom i tatom.
Farmer je stajao nekoliko minuta premještajući se s noge na nogu i
mrmljao nešto sebi u bradu.
Dječak reče:
- Znam gdje su svi alati ako vam treba nešto, ili mogu tati prenijeti poruku.
Farmeru je očigledno bilo veoma neprijatno, pa konačno reče:
- Pa, stvarno sam želio razgovarati sa tvojim tatom.
Naime, tvoj brat Stipe je napravio bebu mojoj kćerki Kati.
Dječak razmisli trenutak:
- Da, trebali bi o tome s tatom pričati.
Znam da naplati 500 Kn za bika, a 200 Kn za jarca, ali ne znam koliko će tražiti za Stipu !

Odg: Vic do vica

Reply #693
evo, izašao novi CD ...
nažalost, nije baš za smijat' .... više je za plakat' .... barem nama ''običnim'' ljudima ... ???

Odg: Vic do vica

Reply #694
Renato i Pero....briljantno... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Vic do vica

Reply #695
Evo par na koje sam se ovih dana fino nasmijo  :D :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Vic do vica

Reply #696
Jedan vic za one koji koji koriste 'copy-paste' sa Internet stranica i kopiraju ovdje u topic:

Zašto je Kain ubio Abela ? Zato jer mu je prepričavao stare viceve !

D.

Evo ispričavam se svima, a posebno Diogenu za sve dosadašnje 'copy-paste' viceve.
Nadam se da vas nisam ugnjavio sa starim vicevima.
Eto smanjit ću.
No problemo.

Odg: Vic do vica

Reply #697
Pero, ja sam tvoj obožavatelj.....nisu problem tvoji vicevi, nego kada 'netko' ode na stranicu, kao ..ono 'Vicevi o Zagorcima', pa napravi tri ekrana copy-paste ovdje, kao mi ne znamo za njih...mi to nebi znali napraviti...

Evo, da ne kažeš da sam ja bezgrešan, sada ću i ja napraviti jedan copy-paste, ali samo za one koji su učili engleski ,... :)

When Apollo Mission Astronaut Neil Armstrong first walked on the moon, he not only gave his famous "one small step for man, one giant leap for mankind" statement but followed it by several remarks, usual communication traffic between him, the other astronauts and Mission Control. Just before he re-entered the lander, however, he made this remark "Good luck Mr. Gorsky." Many people at NASA thought it was a casual remark concerning some rival Soviet Cosmonaut. However, upon checking, there was no Gorsky in either the Russian or American space programs. Over the years many people questioned Armstrong as to what the "Good luck Mr. Gorsky" statement meant, but Armstrong always just smiled. On July 5, 1995 in Tampa Bay FL, while answering questions following a speech, a reporter brought up the 26 year old question to Armstrong. This time he finally responded. Mr. Gorsky had finally died and so Neil Armstrong felt he could answer the question. When he was a kid, he was playing baseball with a friend in the backyard. His friend hit a fly ball, which landed in the front of his neighbor's bedroom windows. His neighbors were Mr. & Mrs. Gorsky.As he leaned down to pick up the ball, young Armstrong heard Mrs.Gorsky shouting at Mr. Gorsky. "Sex! You want sex?! You'll get sex when the kid next door walks on the moon!"

Odg: Vic do vica

Reply #698
Bio sam slobodan da prevedem ovu odličnu Diogenovu, anegdotu,za one koji ne razumiju Engleski :                                              U misiji  Apollo , astronaut Neil Armstrong prvi put je hodao po Mjesecu , on ne samo da je plasirao svoju ​​poznatu rečenicu: "Mali korak za čovjeka, ali veliki za čovječanstvo ". Nego je  potom dao i  nekoliko primjedbi , uobičajenih za komunikacijski promet između njega , drugim astronauta i zemaljske kontrole . Malo prije nego što je ušao u modul ,  izjavio je i ovo: " Sretno gospodine Gorsky . " Mnogi ljudi u NASA-i mislili su da se  primjedba odnosi na suparnika sovjetskog kozmonauta . Međutim , nakon provjere , nije pronađeno ime Gorsky , bilo u  ruskom ili američkom svemirskom programu . Tijekom godina mnogi ljudi ispitivali Armstrong o tome što znači:" Sretno gospodine Gorsky " , ali Armstrong se uvijek samo nasmijao . 5. srpnja 1995 u Tampa Bay FL , dok je odgovarajući na pitanja nakon govora ,novinar postavio  26 godina staro pitanje za Armstronga . Ovaj put on je konačno odgovorio jer je G. Gorsky  umro i tako je Neil Armstrong  želio i  mogao odgovoriti na pitanje . Kad je bio dijete , on je igrao bejzbol s prijateljem u dvorištu . Njegov prijatelj udario je jako loptu , koja je uletjela u spavaću sobu ,susjeda Gorskog,razbivši pri tom prozor. . Njegovi susjedi bili su G. i Gđa. Gorsky . Kada  se sagnula da pokupi loptu , mladi Armstrong čuo Gđu.Gorsky kako razjareno viče na gospodina Gorskog . " Seks ! Želiš seks ? !  Dobiti ćeš seks kada klinac iz susjedstva bude šetao po Mjesecu ! "
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vic do vica

Reply #699
Pero ne jebi po tavanu! Ne smanjuj nam broj viceva, molim te!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Vic do vica

Reply #700
tako je, Pero, nastavi u revijalnom tonu :)

Odg: Vic do vica

Reply #701
Pero !!!.............Što se čeka ?  ??? :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vic do vica

Reply #702
Ajde Pero, od jutros 3 puta provjeravam... zar si zaspao?


Kada sam već ovdje, ajde jedan usput:

Žena je kao Nebo: Raj za oči, Pakao za dušu i Čistilište za đep !

D.

Odg: Vic do vica

Reply #703
dječaci moji... pauzaaa ...
sad ću ja malo samo čitati, a vi  ....
sad malo vi birate i  pišete...

Odg: Vic do vica

Reply #704
Je'l se bojiš Diogena ?.......i sada mi ostali moramo patiti ,jer Ti je Damir dao nepotrebnu packu...svašta >:(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes