Skip to main content

Topic: Makarska Vila - Hexa  (Read 5128 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Makarska Vila - Hexa


makarskaHexa Jazz DDG
svaka čast :)

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #1
nice, lajkam
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #2
Lipo je Duje ...nema šta.... ;)
Veliki pozdrav :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #3
Super snimka, nema jazavci snimaju po svukud  ;D

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #4
fala svima a posebno majku  ;D
svaka čast :)

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #5
Drago mi je da ljudi koriste letjelice i da ne stoje po ormarima i skupljaju prašinu, nego služe da bi letjeli i snimali.
Makar nisu rađeni od carbona i možda nekome ne ostavljau dojam skupoče ali lete isto kao i 5 ili 6 puta skuplji modeli.
Trosni gimbal isto radi super novi anti vib se pokazao kao najbolje što sam ikada napravio.
Sada je jedni problem to što za 3 osi ako se želi iskoristiti potencijal do kraja treba još jedna operater koji se može u potpunosti posvstiti upravljanju kamere.
A s obzirom kakve ljudi propelere i motore koristi fascinantno je da je snimka toliko stabilna.
Baš me zanimam kakva bi snimka bila sa cinestara sa plastičnim i lošim carbonskim propelerima koji nisu u trackingu a kamoli balansu?
 

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #6
Drago mi je da ljudi koriste letjelice i da ne stoje po ormarima i skupljaju prašinu, nego služe da bi letjeli i snimali.
Makar nisu rađeni od carbona i možda nekome ne ostavljau dojam skupoče ali lete isto kao i 5 ili 6 puta skuplji modeli.
Trosni gimbal isto radi super novi anti vib se pokazao kao najbolje što sam ikada napravio.
Sada je jedni problem to što za 3 osi ako se želi iskoristiti potencijal do kraja treba još jedna operater koji se može u potpunosti posvstiti upravljanju kamere.
A s obzirom kakve ljudi propelere i motore koristi fascinantno je da je snimka toliko stabilna.
Baš me zanimam kakva bi snimka bila sa cinestara sa plastičnim i lošim carbonskim propelerima koji nisu u trackingu a kamoli balansu?
Svim modelarima koji se bave multikopterima,izražavam posebno poštovanje,jer su po meni, u naš sport-hobi donijeli :nove tehnologije,novi zanimljivi tehnički jezik,hrabrost i rizik te POMAKNULI granice poimanja letenja,uz veoma lijepe ,zanimljive i nadasve interesantne video zapise.Kako sam dugo godina član nekih zapadnih fly foruma ,sa punom odgovornošću tvrdim da ste SVI bolji od mnogih razvikanih i bogatih svijetskih modelara... :)

NOTE:Posebna hvala Duji (Duebas),koji mi je pokazao i objasnio neke meni potpuno nove stvari a ujedno me zainteresirao,kada budem u financijskoj mogućnosti,da nabavim jedan quad. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #7
super je video, a vila je jos bolja   :P


A s obzirom kakve ljudi propelere i motore koristi fascinantno je da je snimka toliko stabilna.

mike mogu ti rec da su graupner propeleri pun pogodak!  snimka punooooo bolja!  kako je kod tebe?


Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #9
odlična snimka Duje moj....

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #10
fala svima evo objavit cu slike moje hexe kako to sve izgleda jel još je na testnom stolu al ljudi moji to radi odlično (majk legendo) snimka je stavljena iz kamere na youtube samo su obrađeni prijelazi i ubacena je muzika  ;D
svaka čast :)

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #11
Samo me nešto muči. Da li su u blizini viđeni bageri ministarstva? :-)
Bez obzira na ovu šalu, prvo sam mislio, zar je moguće ovako snimiti s Jazo copterom video. Duje pomičeš granice i pomalo odustajem kad vidim kako si to odradio :-)
 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #13
Odlično uložen trud. Bravo dečki.  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Makarska Vila - Hexa

Reply #14
Bravo , snimka je bomba, kao da gledam CSI MIAMI  ;D