Skip to main content

Topic: Multiplex AcroMaster (Read 29769 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Multiplex AcroMaster

Ima li to netko?

Koji bi bili preporučeni servači?
Ne pitam za model nego kilaža, brzina, gramaža (gramaža je važna zbog veličine)

Budući da je to EPO, kako bi ga se moglo zaštititi na manje udarce i malo očvrsnuti?
Zalijepiti prozirnu foliju? Izlakirati prozirnim lakom? Nešto drugo?

Hvala!
Pozdrav

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #1
imao ga ja, serva ispod 16g zaboravi, obavezno metalne getribe i barem 2,2-2,5kg potiska
sve slabije puca ko od šale

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #2
Budući da je to EPO, kako bi ga se moglo zaštititi na manje udarce i malo očvrsnuti?
Zalijepiti prozirnu foliju? Izlakirati prozirnim lakom? Nešto drugo?
To nije EPO kao prvo, EPO je sranje na kvadrat, savija se ko k***c i lako puca;
nista ne treba ljepiti ili lakirati, dovoljno je cvrst za divljanje ali je ujedno i zajeban dosta, pogotovo kod sljetanja ako ti fali iskustva sa takvim modelima, osjetljiv na vjetar jako;

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #3
Imao sam mini Hype koji je bio osjetljiv na bočni vjetar zbog velike površine krila ali je bio osjetno teži pa se vrlo lako letio.

Savladat ćemo i ovoga, ako ne, stavim ciglu na dno.

Hvala na informacijama!

Pozdrav

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #4
imas li jos uvijek mini hypea? to mi je omiljeni model u eskadrili.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #5
ne, otišlo davno  :(

Krasan model!  :P

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #6
jel letiš ti kaj ?
niš te ne vidim
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #7
Eto, uzeo ja AcroMastera pa ćemo vidjet kako leti :)

Recite mi (tko zna), da li je moguće da se krila samo utaknu i ne lijepe niti ne šarafe ikako unutra?
Pošto jako divljam, mislim da nema šanse da će ovo izdržat, a opet lijepo je da se može rastaviti vijun radi lakšeg bacakanja po autu.

Hvala!

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #8
ako je novi ...t.j ako spojevi nisu rasklimani možeš divljati


a osim toga najbolje je sa trupom to  spojiti onom dobrom starom terorističkom trakom i nemaš frke...

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #9
Eto, uzeo ja AcroMastera pa ćemo vidjet kako leti :)

Recite mi (tko zna), da li je moguće da se krila samo utaknu i ne lijepe niti ne šarafe ikako unutra?
Pošto jako divljam, mislim da nema šanse da će ovo izdržat, a opet lijepo je da se može rastaviti vijun radi lakšeg bacakanja po autu.

Hvala!
Ma drzi to i ovako dobro,ima ga kolega u klubu,nema sanse da ti krila izlete,jedino pazi kod slijetanja da ne izgubis brzinu jer ce pasti model,trebalo bi mozda stajni trap ucvrstit jer se originalni jako savija pa model odskace  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #10
Odlicno, hvala puno!
Probat cu bez ljepljenja pa cemo vidjet.

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #11
Odo maidenat, drž'te palčeve! :-\


Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #13
Odo maidenat, drž'te palčeve! :-\

Ja sam se držal za glavu  :D :D, čekam izvještaj.

Eto držal sam se i ja za glavu! Al od sreće koja me obuzela! Kako ovo leti, pa to je strašno....znači bez trima, bez podešavanja kuta motora, bez preciznog mjerenja CG-a.
Previše kV ima motor pa je brz i nema dobar odziv na gas za 3D, ali i to ćemo riješiti. Multiplekše, svaka ti čast.
Hvala Invertedu na svemu što mi je poklonio uz model, i hvala što si mi ga donio skroz do radione, car si.
Još jedno hvala, najveće ikad ide Colji što me vozao naokolo kako bi mogao probati model. Jebem sebe bez auta. Hvala i svima ostalima koji su bacili savjete prije kupovine (Stefano, Faldomak, itd.)
Napokon imam normalan komad aviona za vježbat i zezat se!

Ovak je to nekak zgledalo, ne bum ni editiral da vidite vse :)
P.S. jede mi baterije kao blesav, i 25-35C se malo spopuhnu. Mislim da će ići gore setup sa Edgea, puno je efikasniji. Jebi ga, ne moram se ganjat.

Grbavo slijetanje prvi deo: (staviti na 720p)
http://www.youtube.com/watch?v=sBm9VGjrgh8